Aktuality tréninkové skupiny Domči Šindelové - děti ročník 2009

Informace jaro

Dobrý den,

 
píši pouze informativně, že na Velikonoční pondělí trénink neprobíhá :)
Další informace velmi důležitá po Velikonocích prosím už vybavte děti na trénink pro jistotu teplým oblečení bude-li nám počasí přát chtěla bych už vyrazit  ven :). Takže raději několik vrstev a budeme případně svlékat.
 
Děkuji
Pěkné Velikonoce :)

První trénink

Dobrý den,

 
přeji všem pohodový vstup do nového roku 2018 :). Pouze informačně první trénink bude probíhat již zítra ve středu 3.1.2018 v klasických časech.
 
Pěkný večer
S pozdravem
Domča Šindelová

Zrušený trénink

Dobrý den,

 
včera mi bylo oznámeno ze školy Porg, že ve středu potřebují tělocvičnu. Z tohoto důvodu bohužel musíme středeční trénink 15.11.2017 zrušit. Takže se potkáme v pondělí 13.11 a potom za týden zase v pondělí 20.11. v klasických časech.
 
Pěkný víkend :)
S pozdravem 
Domča Šindelová

První trénink

 

 

Tak jako vždy prázdniny velmi rychle utekly a pro nás to znamená jediné tréninky jsou opět tady!! :) První trénink se uskuteční v pondělí 4.9.2017 v 17:00. Tak jako vždy na tréninky choďte o fousek dříve ať se děti stihnou převleknout popřípadě si zajít na záchod. Když bude pěkně budeme venku, v případě deště se schováme do tělocvičny. Sraz budeme mít jako loni zezadu od tělocvičny u školy Porg ve Vítkovicích. Prosím rodiče aby neparkovali na malém parkovišti u hlavního vstupu do školy, ale zezadu od tělocvičny, kde máme sraz. 

S sebou doneste prosím vytištěné přihlášky, které mi dáte, dále at děti mají sportovní oblečení, vhodnou obuv, pití a samozřejmě dobrou náladu a úsměv!! :)

Ze startu podáme informace novým členům a odpovíme na Vaše dotazy a potom se již směle vrhneme na trénování.

Pěkný poslední týden prázdnin a za týden naviděnou!

Posíláme pozdrav trenérka Domča a Evka :)