Aktuality tréninkové skupiny Vendy Fojtů III - děti ročník 2007

Tréninky v roce 2018

Dobrý den,

 

Tréninky v novém roce začínají až ve středu 10.1.2018. Budu se na Vaše děti moc těšit.

 

Trenérka Vendy :) 

Tréninky

Dobrý den, 

I když se nám posune v neděli čas, počítám, že počasí už nebude na trénování venku vhodné.  Proto připomínám že tréninky budou probíhat v tělocvičně na stadionu ve středu  18-19 hod. a v pátek 17-18 hod. 

 

Mejte se krásně

Vaše trenérka Vendy :) 

Trénink 27.10.

Dobrý den, 

 
protože mají děti ve dnech 26.-27.10.2017 podzimní prázdniny, páteční trénink bude zrušen. Děti si mohou odpočinout a uvidíme se pak další týden.
 
 
Mějte se krásně.
Trenérka  Vendy :) 

Trénink středa 18.10.

Dobrý den,

 
ve středu proběhne trénink od 17:30 do 18:30. Mělo by být krásně a tak budeme venku. Bohužel se nám stmívá a proto budeme cvičit jen hodinu.  Pokud by se udělalo škaredě tak je sraz v 18:00 v tělocvičně. 
V případě nejasností mi napište sms 604 637 319. 
 
Hezký den 
Vaše trenérka Vendy 

Páteční trénink 29.9.2017

Krásný sváteční den,

 
vzhledem k Vašemu ohlasu jsem se rozhodla, že páteční trénink bude zrušen z důvodu nízké účasti. Užíte si prodloužený víkend v klidu, pohodě a odpočinku a zase ve středu se budu na Vaše děti moc těšit.
 
Hezký den
Vendy :) 

Páteční trénink!

Drazí rodiče,

Na základě předešlé domluvy s Vámi, bude páteční trénink posunut a bude zčínat již v 17:00. Jedná se pouze o páteční tréninky. Za hezkého počasí budeme trénovat do 18:30 a v zimních měsících a při špatném počasí v tělocvičně do 18:00.

 Hezký den

Trenérka Vendy :) 

Začátek nového školního roku

Protože nový školní rok nám klepe na dveře, je potřeba Vás informovat o nových začátcích. 

První trénink se uskuteční již 6. září v 18:00 a bude informativní. Povíme si co je potřeba, mile ráda odpovím na vaše dotazy a samozdřejmě se seznámíte se mnou. Sraz bude na Městském stadionu ve Vítkovicích u vrátnice. Vyzvednu si Vás, projdeme se po celém areálu, ukažeme si kde budeme trénovat. Pokud vše stihneme dětem připravím kratší trénink, proto je nutná sportovní obuv a oblečení a samozdřejmě i pitíčko. 

 

Připravte si tedy dotazy a už se na Vás všechny moc těším!

Vendy