Aktuality tréninkové skupiny Pavla Červenky - děti ročník 2007

Rozcvičovací stadion uzavřen

Počínaje dneškem bude rozcvičovací stadion na cca. měsíc uzavřen.
Dnes budeme nicméně trénovat v prostorách Městského stadionu, jen se sejdeme u vrátnice v klasický čas a trénovat budeme 1,5 hodiny.

Pavel

Trénink úterý 17.4. + výkonnostní testy

Dnes sice není tak teplo, jako v předchozích dnech, ale vypadá to, že pršet nebude, tak zkusíme být opět venku 1,5 hodiny. Děti ať si na sebe vezmou o nějakou tu vrstvu navíc a neberou si prosím nízké ponožky, aby jim ven nekoukaly obnažené achylovky a kotníky.

Na předchozím tréninku jsme v rámci testování dělali skok z místa. Ukázalo se, že zimní příprava spojená se švihadlem měla očekávaný efekt, protože některé děti předvedly opravdu skvělé výkony a jiné potvrdily svou kvalitu.

Nechci nikoho vynechat, ale opravdu velké zlepšení zaznamenali např. Domča Baranyková, Sebík Erben, Marek Blahuta, Matěj Braš, Valy Hammondová, Martin Mocek (jediný skočil 2 metry), Aďa Panová (kterou ještě dodatečně chválím i za krásnou čtyřstovku), David Pavlišinec, Kája Quisová a Dan Šulek.
Tradiční opora Emča Procházková pak vyrovnala svých krásných 190 cm z loňska.

Pavel

Změna místa tréninku + výkonnostní testy

S blížícím se Kontinentálním pohárem, který se bude konat na Městském stadioně, dojde ke značnému omezení provozu stadionu v souvislosti s jeho úpravami.  Některé úpravy probíhají už teď, ale někdy v dubnu dojde k uzavření celého rozcvičovacího stadionu a části hlavního stadionu. Vše bude trvat cca. měsíc. V tuto dobu tedy budeme muset trochu improvizovat a některé tréninky budou probíhat mimo městský stadion (Bělský les, In-line park Sareza...).
Pro všechny to tak bude kapku komplikované a budeme muset ukázat určitou dávku flexibility a trpělivosti. Informace jsou zatím trochu omezené, ale jakmile budu vědět něco konkrétnějšího budu vás informovat tady na webu. Zatím ať děti opráší in-liny :o).

Zítra hlásí krásné počasí, tak bychom byli opět venku 1,5 hodiny (16:30 - 18:00).

Na tréninku v úterý jsme pokračovali s výkonnostními testy. Tentokrát si děti zaběhly 400m. Trochu nám do toho foukalo, ale i tak děti zaběhly pěkné časy.
Speciální pochvala za velké zlepšení pro Rozálku Plaskurovou a Martina Hammonda, který se dokonce rozhodl běžet bez bot ! Další krásné zlepšení se podařilo Danovi Šulkovi, Barče Hlobilové a Valerii Hammondové.
Výsledky najdete TADY.

Pavel

Trénink úterý 10.4.

Pokud nám počasí vydrží, tak bychom už dnes byli venku 1,5 hodiny (16:30 - 18:00)

Pavel

Trénink čtvrtek 5.4. podle možností venku

Pokud nám počasí vydrží, budeme dnes s dětmi venku 1 hodinu (16:30 - 17:30).

Pavel