• Customer Care
  • (888) 123-4567

Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

Informace k příměstským táborům

Epidemiologická situace je velmi komplikovaná a nepřehledná a velmi špatně se v ní orientuje. Nicméně všechny příměstské tábory v tuto chvíli pokračují dle plánu. Z důvodu zajištění co největší ochrany zdraví dětí do odvolání rušíme pouze avizované výlety za použití MHD a vlakové přepravy, abychom snížili riziko nákazy na minimum. Místo výletů budou mít děti program v prostorách Městského stadionu, nebo v jeho blízkém okolí dostupném pěšky. Podrobnosti k jedotlivým turnusům vám poskytnou trenéři, kteří mají konkrétní turnus na starosti.

Letní atletický kemp je za námi

V termínu 12.-18.7.2020 jsme pro děti uspořádali Letní atletický kemp. Strávili jsme společně týden plný her, soutěží, pohybu a dobrodružství v Beskydech na Morávce. Kempu se zúčastnilo 44 dětí a 5 trenérů. Děti byly rozděleny do čtyř družstev, které vylosoval počítač :o). Mezi sebou tak soutěžily týmy: Rychlí atleti, Marťani, Zátopci a Okurky, kdy celý týden všechny děti bojovaly o body do soutěže o cenné kovy.

Pro děti byl připraven nabitý program a kromě atletických tréninků, které jsme měli dopoledne nechyběl ani táborák, stezka odvahy, nebo výšlap na chatu Kotař (795 m n.m.). Odpoledne a večer pak byly vyhrazeny na hry a soutěže.
Podle reakcí dětí věříme, že si tento prázdninový týden užily tak, jako my a budou mít na co vzpomínat.

Celkové pořadí bylo následující:
1. OKURKY
2. ZÁTOPCI
3. RYCHLÍ ATLETI
4. MARŤANI

Všechny děti dostaly díky podpory společnosti Levram tech s.r.o. originální památeční tričko a medaile do týmové soutěže, za což ještě jednou velmi děkujeme!

Současně bychom chtěli poděkovat Tomášovi a Markovi ze švihej.cz za to, že nám přijeli nejen ukázat, jak se má skákat přes švihadlo, ale současně nám pro děti dovezli také švihadla, která můžeme s dětmi používat při tréninku.

Říká se, že fotka vydá za tisíc slov a proto jsme pro vás nafotili přes 800 fotografií, které mapují celý týden. Fotky naleznete ve fotogalerii TADY.

Děkujeme za vaši důvěru, že jste si pro část prázdnin vybrali právě nás a dětem za to, že nám svou bezprostředností a optimismem zpříjemnily týden na horách.

Přihláška na sezónu 2020/21 je spuštěna!

Dnes jsme spustili nábor dětí na sezónu 2020/2021. Pro školní rok 2020/2021 nabíráme děti narozené v roce 2010 - 2015 a děti nar. v roce 2016 - 2017 na oblíbené tréninky rodičů s dětmi. Tréninky probíhají 2x týdně v odpoledních hodinách na Městském stadionu ve Vítkovicích a v jeho blízkém okolí. V zimním období se tréninky přesouvají do tělocvičen. V letním období budou trvat tréninky u ročníku 2010 a 2011 90 minut, u mladších dětí pak 60 minut. Tréninky rodičů a dětí probíhají 1x týdně a trvají 60 minut. Z kapacitních důvodů tělocvičen jsou zimní tréninky u všech skupin  60 minut.

On-line přihlášku včetně všech informací naleznete na našich stránkách v sekci "Přihláška 2020".

Výsledky 3. kola BPP v Porubě

Ve čtvrtek se konalo v Porubě 3. kolo Beskydského poháru a bylo to tak poslední kolo před letními prázdninami. Sešli jsme se v relativně hojném počtu a s cílem bojovat o co nejlepší výsledky. Za krásného počasí to šlo hned lépe.

Děti závodily ve čtyřboji a tak musely absolvovat všechny tyto disciplíny 60m, dálka, raketka a 600m. Výsledky, které nám dorazily od vedoucího soutěže se oproti výsledkům na místě lišily a tak přinášíme aktualizovaná data.

S celkovým čtyřbojem se podařilo nejlépe vypořádat:
3. místo Lištvan Patrik
6. místo Bijok Štěpán 
6. místo Kalandrová Adéla
7. místo Hrbáčková Barbora
8. místo Ruláková Veronika

O úspěchy v jednotlivých disciplínách také nebyla nouze:
1. místo 60m - Bijok Štěpán
2. místo 600m - Ruláková Veronika
3. místo hod raketkou - Nesrstová Sabina
3. místo 600m - Linhart Honza

V hodnocení družstev se naše děvčata již po třetí umístila na 2. místě a kluci konečně ve větším počtu vybojovali 3. místo. V celkovém součtu si naše děvčata před prázdninovou pauzou upevnila 2. pozici a hoši jsou na místě čtvrtém.

Fotky ze závodu najdete v naší fotogalerii TADY, výsledky pod kalendářem akcí TADY a aktualizovanou tabulku pořadí družstev a nejlepších bodovačů TADY.

Všem atletům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu!!!

3. kolo ALMP v Kopřivnici opět úspěšné

3. kolo ALMP se konalo v Kopřivnici a celý závod doprovázelo také hezké počasí. Odjížděli jsme společně autobusem od stadionu a nálada byla neskutečná – všichni byli odhodlaní obhájit skvělé výsledky předchozích kol. Na rozdíl od organizačně ne zcela zvládnutého minulého kola v Porubě vše dopadlo na jedničku. Závodu se zúčastnilo 20 děvčat a 21 chlapců, takže bez pár jedinců opět téměř plný počet!
Výsledky jsou více než úžasné, spousta umístění do 10. místa a dokonce i plno medailí.
60m překážek dívky – 4. místo Elen Korbelová 11,47
60m překážek hoši – 3. místo Petr Gajdušek 11,33
60m překážek hoši – 4. místo Mikuláš Dočkal 11,39
150m hoši – Petr Gajdušek 26,09
600m dívky – Elen Korbelová 02:18,95
600m hoši – Matyáš Tabášek 02:14,21
hod raketkou hoši – 3. místo Kristián Kučera
štafety dívky – 3. místo – Korponai Anna, Elen Korbelová, Julča Glasová, Karin Gregušová 02:26,92
štafety hoši – 2. místo – Petr Gajdušek, Mikuláš Dočkal, Vojta Trnavský, Šimon Hrabánek

Děkujeme všem závodníkům za krásné výkony. Pokračování ALMP bude hned v září na domácí půdě a tak věříme, že navážeme na skvělé výkony před prázdninami.

Fotky ze závodu najdete v naší fotogalerii TADY, výsledky pod kalendářem akcí TADY a aktualizovanou tabulku pořadí družstev a nejlepších bodovačů TADY.

Dnes proběhně 3. kolo BPP

Poslední předprázdninové kolo Beskydského poháru přípravek proběhne dnes v Porubě. Na děti čeká čtyřboj. Děvčata do 3. kola vstupují z krásné 2. pozice a kluci jsou aktuálně na hezkém 4. místě.
Opět držíme palce a přejeme nejen spoustu individuálních úspěchů, ale také mnoho bodů do celkového pořadí.

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698
Email: pavel@atlevitko.cz