Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

Družstva na druhém kole BPP a ALMP opět uspěla

Druhé kolo Krajského poháru hostil Krnov a pro závodníky byly připraveny 4 druhy štafet, což je pro děti vždycky zajímavé, protože kromě soutěže družstev startují také v týmových čtveřicích. Navíc vyšlo krásné počasí a tak si to děti užívaly. Zaznamenali jsme několik medailových umístění, což samozřejmě podpořilo také celkové výsledky soutěže. Děvčata v ALMP se posunula o jednu příčku výše a jsou tak aktuálně na 2. místě, obě chlapecká družstva si udržela stříbrnou příčku a děvčata v BPP se v tuto chvíli bohužel posunula na 4. místo - pokud budou závodit v dostatečném počtu, určitě mají na to, aby se na medailové místo opět vrátila.

Na medaile dosáhly tyto čtveřice:

ALMP DÍVKY
100-200-300-400 / 2. místo Holcová, Raková, Staňková, Kochánková 🥈
4x200m / 3. místo Miklošíková, Skřičková, Srpová, Nyklová 🥉

ALMP CHLAPCI
4x60m překážek / 3. místo Bardoň, Lidák, Kubečka, Kasper 🥉

BPP DÍVKY
100-200-300-400 / 3. místo Klimková, Aujezdská, Dudášová, Königová 🥉

BPP CHLAPCI
100-200-300-400 / 2. místo Sokolovský, Rýn, Rákos, Hradecký 🥈
4x60m / 1. místo Sokolovský, Rýn, Rákos, Hradecký 💪🥇
4x60m překážek / 2. místo Fejfárek, Poloch, Vašut, Polášek 🥈

 

Aktuální pořadí družstev po druhém kole:

ALMP - MINIPŘÍPRAVKA DÍVKY
1. TJ Slezan Frýdek-Místek
2. AK SSK Vítkovice
3. TJ TŽ Třinec

ALMP - MINIPŘÍPRAVKA HOŠI
1. TJ Slezan Frýdek-Místek
2. AK SSK Vítkovice
3. Atletika Poruba

------------------------

BPP - PŘÍPRAVKA DÍVKY
1. TJ Slezan Frýdek-Místek
2. TJ TŽ Třinec
3. AKEZ Kopřivnice
4. AK SSK Vítkovice

BPP - PŘÍPRAVKA HOŠI
1. TJ Slezan Frýdek-Místek
2. AK SSK Vítkovice
3. AKEZ Kopřivnice

Výsledky si můžete prohlédnou TADY a fotky pak v naší fotogalerii TADY. Všem účastníkům VELMI DĚKUJEME za skvělou reprezentaci oddílu! Další kolo nás čeká 14.5. v Kopřivnici.

Druhé kolo Krajského poháru proběhne dnes v Krnově

Dnes vyrážejí obě naše družstva pro 2. kolo Krajského poháru přípravek a minipřípravek na závody do Krnova. Na děti čeká štafetové kolo, kde jsou pro ně připraveny 4 různé druhy štafet.

Všem držíme palce a přejeme co největší úspěch!

Naskladnili jsme několik dětských oddílových bund Radix

Jaro je tady a s ním také postupně začínají tréninky venku. Zaznamenali jsme díky tomu zvýšený objem objednávek klubového oblečení a to nás samozřejmě těší, protože kromě toho, že v tom děti dobře vypadají, pozitivně je to motivuje. Naskladnili jsme tak několik oddílových bund Radix ve velikostech 140, 152 a 164. Pokud tedy potřebujete tyto velikosti, nemusíte čekat na výrobu - bundy jsou k odběru hned (v případě zájmu prosím kontaktujte rovnou hlavního trenéra na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Kompletní nabídku klubového oblečení a doplňků včetně popisu a cen najdete na klubových stránkách TADY

Letní atletický kemp je plně obsazen

Stejně jako v minulých letech, se také letos zaplnila kapacita Letního atletického kempu již v den spuštění přihlášky. Tak velký zájem nás samozřejmě těší a bereme to jako závazek udělat vše ještě lepší a k maximální spokojenosti dětí. I když je program někdy náročný a objeví se nějaká ta kapka potu 😅, odjížděly doposud děti vždy sice stejně jako my unavené, ale s úsměvem na tváři a hlavně se spoustou zážitků.

Pokud máte zájem se letního atletického kempu zúčastnit, napište nám prosím tuto informaci na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zařadíme si vaše dítě jako náhradníka a v případě, že se nějaké místo uvolní, dáme vám vědět.

Spustili jsme přihlášky také na příměstské tábory

Po velkém zájmu o naše příměstské tábory v uplynulých letech, jsme pro děti také letos připravili 2 příměstské tábory. Tábory jsou určeny nejen pro děti z naší přípravky, ale také pro jejich sourozence nebo kamarády (ročníky 2016 - 2013).

Náplň táborů je velmi bohatá. Pro děti je připraven zábavný program na celý týden zaměřený zejména na pohybové aktivity. Tábory vedou naši zkušení trenéři a součástí programu jsou samozřejmě také různé soutěže, hry, výlet apod.
Veškeré informace a on-line přihlašovací formulář naleznete na našich stránkách TADY.


Fotky z loňských příměstských táborů si můžete prohlédnout v naší fotogalerii TADY.

Přihlášky na Letní atletický kemp spuštěny

Tradiční Letní atletický kemp, který proběhne opět v krásném prostředí Těšínských Beskyd ve výšce 982 m n. m. na Horském hotelu Kozubová v termínu 21. - 27. července je letos primárně určen ročníkům 2011 - 2015. Pro děti je jako vždy připraven týden plný pohybu a zábavy. Na kemp je nutné on-line přihlášení na našich stránkách TADY. Počet míst je bohužel omezený, protože standardně vyčerpáme celou kapacitu hotelu - doporučujeme tedy včasné přihlášení. 

Video z loňského kempu si můžete prohlédnout TADY a fotky pak v naší fotogalerii TADY.

Volno o Velikonocích

Jaro klepe na dveře a s ním jsou tady také Velikonoce. Děti mají volno již od čtvrtku 28.3., takže tréninky ve čtvrtek a v pondělí nebudou probíhat.

Deštivé a studené 1. kolo BPP a ALMP je za námi

Včera se uskutečnilo první kolo letošního Krajského poháru přípravek a minipřípravek. Toto kolo tradičně hostil Frýdek-Místek a to formou přespolního běhu. Na minipřípravku čekalo 800 metrů a na jejich starší kolegy hned rovný kilometr. 

S účastí na závodech jsme oslovili v obou kategoríích více než 180 dětí našeho oddílu. Přihlásilo se pouhých 48 dětí a v den závodu pak přišlo ještě poměrně velké množství omluvenek, takže o to více oceňujeme všechny statečné děti, které jely v nepřízni počasí běžet nepopulární dlouhou trať a sbírat body do soutěže družstev. 👍

Vzhledem k naší velmi slabé účasti jsme tak nemohli pomýšlet na první příčky, ale díky tomu, že do toho dali naši malí atleti všechno ❤️, podařilo se dostat všechna 4 družstva do TOP 3. Jedinou individuální medaili se podařilo získat Natálii Ester Kašné (BPP), která s přehledem a velkým náskokem svou nabitou kategorii čítající 103 závodnic vyhrála a získala zlatou medaili 🥇.

Aktuální pořadí družstev po prvním kole:

ALMP - MINIPŘÍPRAVKA DÍVKY
1. TJ Slezan Frýdek-Místek
2. TJ TŽ Třinec
3. AK SSK Vítkovice

ALMP - MINIPŘÍPRAVKA HOŠI
1. TJ Slezan Frýdek-Místek
2. AK SSK Vítkovice
3. TJ TŽ Třinec

------------------------

BPP - PŘÍPRAVKA DÍVKY
1. TJ Slezan Frýdek-Místek
2. TJ TŽ Třinec
3. AK SSK Vítkovice

BPP - PŘÍPRAVKA HOŠI
1. TJ Slezan Frýdek-Místek
2. AK SSK Vítkovice
3. AKEZ Kopřivnice

Výsledky si můžete prohlédnou TADY a fotky pak v naší fotogalerii TADY. Všem účastníkům VELMI DĚKUJEME za skvělou reprezentaci oddílu a věříme, že další kolo, které nás čeká 11.4. v Krnově bude mít z naší strany větší účast.

Jarní prázdniny

Protože budou v příštím týdnu probíhat v Ostravě jarní prázdniny, nebudou tréninky. Na děti se budeme opět těšit za týden.

1. kolo Krajského poháru přípravek a minipřípravek již tuto středu

Ve středu 6.3. proběhne 1. kolo letošního Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Možnost startovat jsme nabídli všem dětem ročníku 2013-2016. Účast jsme přece jen čekali trochu větší, ale o to více si ceníme všech, kdo s námi pojedou hájit oddílové barvy a budou se snažit získat první body do soutěže. Veškeré informace k závodu byly zaslány e-mailem všem rodičům přihlášených dětí.

Držíme palce!!!

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698

Email: pavel@atlevitko.cz