Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

Přihlášky na Vánoční trojboj už jen do zítřka

Ještě zítra se mohou přihlásit poslední opozdilci, kteří se nestihli registrovat na Vánoční trojboj v Atletické hale Ostrava (12.12.2023). Pak se přihlášky uzavřou a dodatečné přihlášení již nebude možné. Do dnešního dne evidujeme více než 200 přihlášených a máme z tak velkého zájmu obrovskou radost.

Přihlášky na Vánoční trojboj jsou v plném proudu

Na Vánoční trojboj v tuto chvíli evidujeme již 150 přihlášek. Postupně se hlásí děti všech věkových kategorií a také naši trenéři neponechávají nic náhodě a pilují s dětmi jednotlivé disciplíny trojboje. Přihlášky budou uzavřeny 7.12., takže pokud ještě váháte se svou účastí, máte možnost přihlášení ještě v průběhu příštího týdne.

Trénink na ZŠ Březinova v pondělí 27.11. zrušen

V pondělí ráno nám bylo ze ZŠ Březinova telefonicky oznámeno, že dnes stávkují a neumožní nám tak využít pronájem, který tam máme smluvně zajištěný. Z tohoto důvodu tak dnes bohužel nebudou moci proběhnout tréninky tréninkových skupin, které využívají tuto tělocvičnu. Za vzniklé potíže se omlouváme, ale nemůžeme tuto situaci ovlivnit a dozvěděli jsme se to až na poslední chvíli.

Vánoční trojboj proběhne opět 12.12.

S blížícím se koncem roku se přiblížil také start našeho Vánočního trojboje. Trojboj proběhne v Atletické hale a pro jeho start jsme opět vybrali magické datum 12.12.  Veškeré informace včetně přihlášky naleznete na našich stránkách TADY. Pro jistotu připomínáme nutnost se na závody předem přihlásit.

Moc se těšíme na to, až uvidíme tolik oddílových dětí pohromadě a věříme, že vám rády předvedou jak šikovné jsou.

Oddílová trička

Od konce minulého týdne jsme začali v jednotlivých tréninkových skupinách rozdávat slíbená oddílová trička. Víme, že jsou mezi dětmi velmi oblíbená a to nás samozřejmě těší.

Omezení ve středu 1.11.

Ve středu 1.11. bude bohužel probíhat na Městském stadionu fotbalový zápas a celý stadion tak bude uzavřen. Z tohoto důvodu budou tréninky v tréninkových skupinách, kterých se to týká, mimořádně zrušeny. Děkujeme za pochopení.

Podzimní prázdniny

Od čtvrtku 26.10. začínají podzimní prázdniny a všechny tréninkové skupiny, které mají tréninky ve čtvrtek tak mají volno. 

Rodiče v akci od příštího týdne v tělocvičně

Tréninky dospěláků "Rodiče v akci", které jsou určeny nejen pro rodiče našich svěřenců se již od příštího týdne přesouvají do tělocvičny na Městském stadionu. Tréninky budou probíhat vždy v pondělí od 19:00 hod. Pokud ještě váháte, zda do toho jít s námi, tak odhoďte poslední zábrany a přijďte si to vyzkoušet! Nezáleží na vaší fyzické kondici, ale pouze na odhodlání udělat něco také pro sebe. Více informací včetně on-line přihlášky naleznete na našich stránkách TADY.

Dny otevřených dveří na Sportovním gymnáziu Ostrava

Rádi bychom vás touto cestou pozvali jménem Atletického klubu SSK Vítkovice a Sportovního Gymnázia Dany a Emila Zátopkových na Dny otevřených dveří, které se konají 24.10.2022 v 16:00 hod. v prostorách gymnázia. Na akci vám ukážeme zázemí školy a současně se dozvíte vše potřebné o možnosti studia oboru Gymnázium se sportovní přípravou (osmiletý obor 79-42-K/81). Atletika je jeden z kmenových sportů a vaše dítě tak má možnost nejen získat kvalitní vzdělání, ale současně také dále rozvíjet svůj sportovní talent pod vedením zkušených trenérů sportovního gymnázia, kteří jsou zpravidla současně také klubovými trenéry AK SSK Vítkovice.

Součástí přijímacího řízení je také talentová zkouška, která se skládá z atletických a gymnastických dovedností. Všem zájemcům o studium z řad členů našeho klubu s přípravou na obě části této talentové zkoušky samozřejmě rádi pomůžeme a to formou specializovaných tréninků prostřednictvím trenérů Sportovního gymnázia. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat trenéra Sportovního gymnázia Pavla Červenku (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Více informací o studiu naleznete na stránkách školy např. TADY.

Plakát si můžete prohlédnout TADY

BPP a ALMP ročník 2022/23 je minulostí

Konec září byl ve znamení velkého finále Atletické ligy minipřípravek a Beskydského poháru přípravek, které se konalo 21.9. ve Frýdku. Všechna naše družstva se umístila do TOP 5 a i když jsme se v loňském roce umístili se všemi družstvy dokonce do TOP 3, považujeme to vzhledem k menší účasti našich dětí za úspěch. Slabá účast nejen u našeho dívčího družstva ALMP (2014/15) znamenala bohužel velmi nízké příděly bodů. Přesto věříme, že si všichni naši závodníci celou soutěž užili a ponesou si z ní velkou porci zážitků a o to jde především. Speciálně gratulujeme našemu chlapeckému družstvu BPP (2012/13), které naopak s přehledem získalo silnou účastí a skvělými výkony zlaté medaile.

Konečné výsledky našich družstev:
ALMP
dívky - 5. místo
chlapci - 3. místo 

BPP
dívky - 4. místo
chlapci - 1. místo

Celkové výsledky si můžete prohlédnout tady: BPP a ALMP.

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698

Email: pavel@atlevitko.cz