• Customer Care
  • (888) 123-4567

Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

Omezení tréninků

Aktuální nařízení vlády nám bohužel zatím neumožňuje zahájit tréninky v roce 2021. Přestože jsme na pokračování sezóny připraveni, nezbývá nám, než se s danou situací smířit a vyčkat na změnu v omezení týkající se amatérského sportu. Doufáme, že k posunu dojde co nejdříve a vrátíme se společně s dětmi zpět na sportoviště. O případné změně vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

Všechno nejlepší do roku 2021

Děkujeme vám za spolupráci v poněkud komplikovaném roce 2020 a současně vám všem přejeme co nejlepší vstup do roku 2021! Věříme, že nám zachováte svou přízeň u budeme se i nadále potkávat nejen s vámi, ale zejména s vašimi dětmi, na které se už moc těšíme.

Rozdáváme oddílová trička

Od dnešního dne začnou trenéři postupně rozdávat oddílová trička dětem, které si je nevyzvedli osobně na sekretariátě klubu a mají na ně nárok (tzn. děti, které se přihlásily a uhradily členské příspěvky do 31.8.2020). Protože je nám jasné, že ne všem dětem bude vyhovovat objednaná velikost, objednali jsme triček více, abychom případně mohli některá vyměnit. Trička tak budeme moci vyměňovat do doby, než vyčerpáme naše zásoby. V případě potřeby si tak prosím domluvte výměnu nepoužitého a nepoškozeného trička s vašim trenérem. Velikostní tabulku naleznete TADY.

Od čtvrtku 3.12. začínáme trénovat!

Díky rozvolnění některých opatření souvisejících s aktuální pandemií můžeme od čtvrtku 3.12. začít opět trénovat. Ještě stále se nás týkají některá omezující opatření, ale v určitém režimu konečně můžeme s dětmi pokračovat v přerušené sezóně. Daná omezení se určitým způsobem nějak dotknou v podstatě všech tréninkových skupin, nicméně jsme moc rádi, že i když ještě není vše ve standardním režimu, je možné s dětmi společně trénovat. Protože nám některé školy neumožní využívat nasmlouvanou tělocvičnu, budeme muset do Vánoc lehce improvizovat a změnit některá tréninková místa, ale i s tím si nějak poradíme.

Informace o vaší tréninkové skupině vám sdělí v dostatečném předstihu váš trenér.

Chceme vám poděkovat za podporu, kterou jste nám někteří v průběhu námi nezaviněné tréninkové pauzy vyjadřovali a současně trénovali, nebo nechali vaše děti trénovat podle tréninkových plánů, které jim jejich trenéři pravidelně chystali. Fotky, které jste nám z individuálních tréninků poslali naleznete ve fotogalerii TADY.

Děláme skutečně maximum proto, abychom vašim dětem mohli nabídnout to, co umíme nejlépe a to atletiku ve všech jejích podobách.

Oddílová trička lze vyzvednout

Přestože stále doufáme, že se situace brzy uklidní a budeme moci začít trénovat ve standardním režimu, rádi bychom vám vzhledem k množícím se dotazům na nová oddílová trička umožnili jejich převzetí. Věříme, že tím uděláme našim malým atletům radost a některé to bude motivovat k pohybu do doby, než budeme moci opět trénovat společně.

Trička si tak mohou vyzvednout všechny děti, které byly řádně přihlášené a současně měly zaplaceny příspěvky do 31.8.2020 na sekretariátě SSK Vítkovice (Městský stadion, 1.patro správní budovy - pravá strana) v pondělí a ve středu mezi 9:00 - 11:00 hod. v těchto čtyřech termínech: 30.11., 2.12., 7.12. a 9.12.

Tričko si vyzvedávat samozřejmě nemusíte, nevyzvednutá trička předáme dětem v okamžiku zahájení společných tréninků prostřednictvím jejich trenérů.

Individuální tréninky + fotovýzva

Začíná být pomalu jasné, že vládní opatření, která měla původně přerušit naši tréninkovou činnost pouze do 2.11. budou pokračovat i po tomto termínu. Jelikož už jsme stejnou situaci zažili na jaře, rádi bychom se v tuto chvíli vrátili k osvědčenému modelu, který v 1. vlně pandemie fungoval. Protože víme, že máme v přípravce velké množství šikovných a pohybově nadaných dětí, které už se pomalu začínají nudit a minimálně stejné množství pohybově aktivních rodičů, začneme pro děti opět připravovat individuální tréninkové plány. Od pondělí příštího týdne tak budou mít pravidelně naši malí atleti připraven v sekci své tréninkové skupiny tréninkový plán vždy na následující týden. Děti tak budou moci trénovat podle nastavených pravidel a věříme, že je to bude stejně jako na jaře motivovat k pohybu. Uvědomujeme si samozřejmě, že se jedná o náhradní řešení a plnohodnotný trénink s trenérem to nenahradí, ale musíme se přizpůsobit aktuálním omezením, které bohužel nemůžeme ovlivnit.

Protože bychom moc rádi viděli naše svěřence při tréninku, vyhlašujeme současně se spuštěním individuálních tréninkových plánů akci "Sportovní FOTOVÝZVA II.". V jarním období jsme od vás dostali velké množství fotografií z individiálních tréninků, které nás velmi potěšily a současně byly inspirací i pro ty největší lenochy. Vaše fotky prosím posílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. společně se jménem vašeho sportovce - rádi vaše snažení zveřejníme ve fotogalerii. Fotky z jara si můžete prohlédnout TADY.

Tady na stránkách jsme pro vás také připravili novou sekci s názvem "Wiki - Atletická Wikipedie" (najdete ji TADY), kde bychom vám rádi předávali informace týkající se nejen atletiky, ale i problematiky sportu obecně. Už v tuto chvíli tam tak naleznete např. BMI kalkulačku, která se vám může hodit zejména pokud budou vládní omezení trvat déle a omezí případně i pohyb 😉.

Scházející společné tréninky se pokusíme nahradit hned na jaře, jakmile budeme moci trénovat venku tak, jak jsme již avizovali.

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698
Email: pavel@atlevitko.cz