• Customer Care
  • (888) 123-4567

Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

Zatím bohužel netrénujeme

Přestože jsme se všichni moc těšili a udělali maximum proto, abychom mohli s dětmi začít hned trénovat, jsme bohužel nuceni díky zmatečným a ne vždy logickým rozhodnutím vlády restart sezóny ještě odložit. Věříme, že vše směřuje k tomu, aby děti mohly co nejdříve nejen do škol, ale také na čerstvý vzduch za pohybem a uvidíme se tak co nevidět na stadionu.

Příměstské tábory se rychle plní

Jsme rádi, že i přes složité období, kterým si všichni procházíme, myslíte na aktivně strávené léto vašich dětí a přihlašujete je na naše letní akce. Některé turnusy příměstských táborů jsou již téměř zaplněny a vypadá to tak, že jejich kapacita bude brzy obsazena. Děkujeme vám za důvěru a věříme, že si opět užijeme společné léto. Informace o možnosti strávit alespoň část prázdnin s našimi trenéry naleznete na našich stránkách v sekci Léto 2021.

Přihlášky na letní soustředění a příměstské tábory jsou spuštěny

Také v letošním roce jsme pro děti připravili prázdninový program na léto plný pohybu. Věříme, že do léta bude situace taková, že letní akce proběhnou v termínech a rozsahu v jakém jsme je připravili. Starší děti se mohou zúčastnit letního atletického kempu v krásném prostředí Beskyd a nejen pro děti z naší přípravky, ale také pro jejich sourozence a kamarády jsou připraveny 4 termíny příměstských táborů. Všechny letní akce povedou naši zkušení trenéři, kteří jsou zárukou toho, že se Vaše děti opravdu nebudou nudit.

V případě, že by to přece jen situace nedovolila a některé z vládních nařízení nám pořádání akcí zakázalo, vrátíme vám samozřejmě peníze ve výši 100% zpět.

Počet míst na všech akcích je omezený a tak doporučujeme včasnou rezervaci místa prostřednictvím našich on-line přihlašovacích formulářů. Veškeré informace naleznete na našich stránkách v sekci Léto 2021.

Fotky z letních akcí, které jsme pořádali v loňském roce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii TADY.

Oddílové příspěvky

Díky vládním nařízením, které omezily kromě jiného také možnost provozovat amatérský sport, jsme byli nuceni dočasně pozastavit provoz naší atletické přípravky. Protože tak děti přišly o možnost trénovat, dohodli jsme se s vedením klubu, že část oddílových příspěvků převedeme do příští sezóny. V příští sezóně, tak budou pro stávající členy oddílové příspěvky o poměrnou část nižší.
Nicméně věříme, že se už na jaře budeme moci za nějakých rozumných podmínek vrátit zpět na sportoviště a začneme dohánět nedostatek pohybu, který děti tolik potřebují.

Termíny příměstských táborů 2021

Také v letošním roce pro děti připravujeme oblíbené atletické příměstské tábory. Tábory jsou určeny nejen pro děti z naší přípravky, ale také pro jejich kamarády a širokou veřejnost. Chystáme 4 týdenní turnusy a budou se konat v těchto termínech:
1. turnus: 12. - 16. červenec
2. turnus: 26. - 30. červenec
3. turnus: 2. - 6. srpen
4. turnus: 9. - 13. srpen

Přihlášky a detailní informace naleznete na našich stránkách již v průběhu března. V případě zrušení táborů z důvodu případných vládních opatření vracíme 100% platby!

Letní atletický kemp 2021

Známe termín letošního letního Atletického kempu! Aktuální situace je sice stále lehce složitá, ale veříme, že do léta je dostatek času na to, aby se vše posunulo tím správným směrem a my s dětmi mohli opět absolvovat letní soustředění. Pokud tedy pro své děti plánujete aktivní prázdniny plné zábavy a pohybu, rezervujte si pro ně ve svých diářích termín 17. - 23. července. O spuštění přihlášky vás budeme informovat. Na fotky z loňského kempu se můžete podívat v naší fotogalerii TADY.

Dále pro děti připravujeme několik oblíbených příměstských táborů - termíny vám ještě upřesníme.

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698

Email: pavel@atlevitko.cz