Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

Rodiče v akci pokračují 23.9.

Další trénink projektu "RODIČE V AKCI" určený výhradně pro rodiče dětí v naší Atletické přípravce pokračuje ve čtvrtek 23.9.2021 v 16:45 (sraz u hlavní brány). Využijte možnost zatrénovat si s námi a jděte svým dětem příkladem. Všechny informace včetně on-line přihlášky naleznete na našich stránkách TADY.

Na BPP dorazilo 139 závodníků

Dnes se k nám sjely přípravky z celého kraje ke své soutěži družstev. Beskydský pohár přípravek, který je letos určen pro ročníky 2010 a 2011 tak letos začal u nás a vyvrcholí hned příští týden ve Frýdku. Naši malí závodníci byli v jednotlivcích medailově o něco méně úspěšní něž jejich kolegové v ALMP (Atletická lioga minipřípravek), ale to pro celkový výsledek družstva nemusí nic znamenat, protože rozhoduje počet bodů, který nasbírá celé družstvo.
Největší úspěch zaznamenali:

Kačka Salvová - 2. místo na 50m (7,72) a 3. místo v celkových výsledcích
Adri Varadi - 3. místo v dálce (3,76)
Adam Rusek - 3. místo v celkových výsledcích

Všem ještě jednou velká gratulace!

Fotky najdete ve fotogalerii TADY a výsledky TADY.

 

Rodiče v akci odstartovali

Včera proběhnul první trénink projektu "Rodiče v akci". Kromě lehčího tréninku jsme se blíže seznámili se skokem do výšky a zasoutěžili si v několika pohybových hrách. Všem rodičům děkujeme za účast a věříme, že jste si to užili minimálně stejně jako my a doufáme, že se k nám přidají další nadšenci a podporovatelé dětské atletiky v AK SSK Vítkovice. O dalším termínu vás budeme informovat.

Zítra zahajuje BPP 2021

Ve čtvrtek 16.9. proběhne na Městském stadionu zahajovací kolo letošního Beskydského poháru přípravek. Děti ročníku 2010 a 2011 budou absolvovat čtyřboj stejně jako jejich mladší kolegové, kteří závodili v úterý. Všem vybraným závodníkům držíme palce!

ALMP má za sebou první letošní kolo

Na dnešní Atletické lize minipřípravek nás reprezentovaly děti ročníku narození 2012/ 2013. A bylo na co koukat, protože děti si závod stejně jako my opravdu užívaly. K vidění byla spousta krásných individuálních výkonů a současně byl cítit týmový duch, protože si děti vzájemně fandily. Na oficiální výsledky družstev ještě čekáme, ale rádi bychom už v tuto chvíli zmínili alespoň medailisty. Kluci byli tentokrát co se medailí týče úspěšnější než jejich oddílové kolegyně.

Děvčata

Julča Martinková - 2. místo kriket (18,25m)
Natka Kašná - 3. místo 500m (1:47,44)

Kluci

Maty Hradecký - 1. místo 50m (8,42)
Albert Rákos - 2. místo o tisíciny 50m (8,42)
Maty Tabášek - 2. místo dálka (325cm), 2. místo kriket (29,50m), 1. místo 500m (1:41,84)
Tomáš Gold - 1. místo kriket (30,50m)
Vojta Vláčil - 3. místo dálka (322cm)

Celkově ve čtyřboji

1. místo Tomáš Gold
2. místo Maty Tabášek

Všem dětem děkujem za vzornou reprezentaci klubu a medailistům samozřejmě ještě jednou velká gratulace.

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii TADY. Výsledky závodu pak najdete TADY.

 

ALMP 2021 začíná

Dnes začíná svým prvním závodem Atletická liga minipřípravek 2021. Původně plánovaných pět soutěžních kol bylo z důvodu covidové pauzy sníženo na pouhá dvě kola. První z nich proběhne na domácí půdě našeho klubu dnes odpoledne a finále pak hned příští týden ve Frýdku. Jedná se o soutěž družstev a tak přejeme vybraným závodníkům nejen zisk co největšího počtu bodů, ale zejména, aby si dobře zazávodili a závod si užili.

Rodiče v akci

Nová sezóna se nám pomalu rozbíhá, děti za sebou mají první tréninky a některé už příští týden čekají závody. Vaše děti jsou u nás sice na prvním místě, my jsme se ale rozhodli, že bychom v letošní sezóně dali rádi prostor také Vám. 

Proto jsme pro Vás připravili projekt s názvem "RODIČE V AKCI aneb co dokáže mé dítě, to já dokážu dvakrát". Jedná se o možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, co obnášejí tréninky vašich dětí, zapracovat na své fyzické kondici a vyzkoušet si některé atletické disciplíny. To vše odlehčenou formou tak, aby se mohl zúčastnit opravdu každý - bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické kondice.

Veškeré informace včetně přihlašovacího formuláře naleznete TADY. První trénink proběhne již příští týden a přihlásit se do něj můžete do zaplnění jeho kapacity.

Těšíme se na společně strávený čas plný pohybu a zábavy!

Potvrzení o zaplacení příspěvků

Potvrzení o zaplacení příspěvků pro pojišťovnu si můžete nechat potvrdit na sekretariátě SSK Vítkovice v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod. (1. patro administrativní budovy na Městském stadioně). Pro rychlejší vyřízení si prosím dokument vyplňte předem. Formulář si můžete stánout TADY.

Omezení na stadionu

V srpnu byla zahájena rekonstrukce povrchu fotbalového hřiště na rozcvičovacím stadionu. Podle posledních informací, bude rekonstrukce probíhat cca do konce září. Ve spojení s několika závody, které budou na stadionu probíhat v průběhu září, to pro nás znamená jistá omezení. Je tedy možné, že budeme muset některé tréninky přesunout mimo stadion. Prosíme tak o shovívavost, pokusíme se jednotlivé tréninky narušit co nejméně. 

Září plné závodů

Hned v září čeká naše atlety nabitý závodní program. Jako první závod této sezóny je připravena tradiční Čokoládová tretra, která proběhne na Městském stadionu ve středu 8.9. a na kterou se musí zájemci přihlásit do 7.9./20:00 hod. (info TADY)
Svou zkrácenou verzi odstartuje také Krajský pohár přípravek, který nám covidová pauza značně omezila a v letošním roce tak zahrnuje pouhé 2 závody v každé kategorii:
14.9. - Atletická liga minipřípravek (Městský stadion)
16.9. - Beskydský pohár přípravek (Městský stadion)
21.9. - Atletická liga minipřípravek (Frýdek)
23.9. - Beskydský pohár přípravek (Frýdek)
Tyto závody jsou soutěž družstev, kde staruje omezený počet závodníků za každý oddíl. Nominované závodníky osloví e-mailem vedoucí družstva.

29.9. - Oddílový zahajovací víceboj (Městský stadion). Závod je určen pro všechny aktivní členy naší atletické přípravky včetně kategorie "Rodiče a děti". Podmínkou účasti je samozřejmě řádné přihlášení a uhrazené oddílové příspěvky. Podrobnosti k závodu budou ještě upřesněny.

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698

Email: pavel@atlevitko.cz