Dneska jsme si společně s dětmi užili poslední rozlučkový trénink. Děti si zadováděly na opičí dráze a my jim poté rozdaly malé odměny a atletická vysvědčení. Zároveň jsme se rozloučili s paní trenérkou Alčou, která, jak už možná víte, s námi nebude příští rok pokračovat. Všem moc děkujeme za přání a dárečky a v září se snad zase na tartanu společně sejdeme ve velkém počtu. Přejeme všem krásné prázdniny.

Alča a Vendy

Milí rodiče,

tréninky 23.6 a 25.6 proběhnou opět beze změny - tedy v úterý a čtvrtek v běžný čas. Objednala jsem také slunečné počasí, takže si to jisto-jistě náramně užijeme :-).

Trénovací rok se nám s neuvěřitelnou rychlostí chýlí ke konci. Tento čtvrtek 25.6.2020 proběhne náš poslední trénink. Chtěla bych udělat překážkový běh o drobné ceny jako zakončení, takže doufám, že dětí přijde ještě co nejvíce. Minulý rok jsme měli závěrečný trénink rodiče + děti, což letos asi není úplně dobrý nápad, protože už tak je na stadioně hodně lidí, tak zvolíme překážkový běh pouze pro děti :-).  Co se týká příštího roku, online přihlášky budou spuštěny od 1. července, takže sledujte naše stránky. 

Závodníkům na zítřejších závodech přejeme s Vendy moc moc štěstí a držíme pěsti!

Hezké pondělí,

Alča

Dnešní trénink povedeme já a trenérka Anet. Děti budeme jako vždy očekávat v 16 hod u vrátnice, v 17 hod Vám je u vrátnice zase odevzdáme. Přiveďte děti dobře oblečené!

Vendy a Anet

 

ALENA JUŘICOVÁ

trenér

Telefon: 603 952 807
Email: alca97@seznam.cz

 

VENDY ŠPAČKOVÁ

trenér

Telefon: 732 178 765
Email: vendy.spackova@seznam.cz