Dobrý den, 

dnes se konají na hlavním stadionu závody, tak doufám, že se s některými potkám.

Jinak tréninky tento týden proběhnou běžně, dokonce nám od tohoto týdne přibude i nová pomocná trenérka Terka, takže se máme na co těšit. Plus mi tento týden začíná zimní semestr a ve čtvrtek stihnu trénink opravdu taktak, tak prosím o shovívavost, jakmile se dozvím bližší informace, tak vám dám přesný čas srazu před bránou. 

Přeji hezký den

Barča:)

Dobrý den, 

tréninky proběhnout tradičně, sraz u brány 15:50.

Tento týden se zaměříme na disciplíny, které budou součástí závodů příští týden, proto zítra proběhne spíše bězěcký trénink a čtvrtek bude zaměřen na hody. Do čtvrtku prosím o donesení vlastního tenisového míčku (ideálně označit/podepsat).

Poznámka pro nové členy Vítkovic: kdo ještě nedonesl registraci do ČAS a potvrzení od lekáře, prosím, doneste, co nejdříve.

Barča

Dobrý den, 

tak zítra oficiálně začínáme! Ovšem mám pro vás ještě jeden doplňující požadavek a informace k novému závodu. 

K tomu požadavku, jestli jste noví, prosím doneste během tohoto týdnu na trénink vyplněné formuláře registrace ČAS (obdrželi jste emailem při registraci) a potvrzení o zdravotní způsobilosti. 

19.9. budeme pořádat závody Sportuj jako Zátopkovi a pro zájemce je potřebné vyplnění online přihlášení, které se uzavírá 8.9. 2022 v 20:00, později už přihláška nebude možná. Odkaz k přihlášení je zde: https://www.atlevitko.cz/zavody

Přeji hezký den a budu se těšit :). 

Barča

 

BARČA ŠESTÁKOVÁ

trenér

Telefon: 720 338 661
Email:
sestakova1999@gmail.com