Zdravím,

dnes opět trénink v 17:00-18:30 na Městským stadionu. Sraz, jako vždy 5-10 min. před tréninkem, před vrátnicí u parkoviště.

Dneskabudeme mít spojený trénink se skupinkou od trenérky Marti Lichnovské, jelikož pomáhá s organizací závodů. Takže nás bude o trochu více, ale to vůbec nevadí.

Kdyby náhodou začlo pršet, tak budeme buď v tunelu pod tribunou, nebo na schodech na tribuně. Ale i tak, si vemte radši teplejší a nepromokavé oblečení.

Těm, kteří budou na závodech, přeji hodně štěstí, žádný stres a hlavně si to pořádně užijte!!!

S pozdravem,

Kristýna

Zdravím,

dnes se opět potkáme na tréninku, na Městském stadionu ve Vítkovicích v 17:00-18:30. Sraz, před vrátnicí u parkoviště 5-10min před tréninkem. S sebou dostatek vody, švihadlo a dobrou náladu!

Co se týče závodů tento týden, jak jste se mohli dočíst na stránkách, dnes v úterý jsou závody mini přípravek, což se nás netýká. Ve čtvrtek je Beskydský pohár přípravek a tam jsou vybrané děti, vždy informované předem e-mailem. Takže nebojte, když se závody budou týkat všech dětí, dám Vám vědět dopředu, pokud se nás netýkají, nic tady na stránky nebo do e-mailu nepíšu.

S pozdravem,

Kristýna.

Zdravím,

dnes nás opět čeká trénink na Městském stadionu ve Vítkovicích v 17:00-18:30. Sraz, bude opět před vrátnicí u parkoviště 5-10 minut před tréninkem.

Dnes, nás bude čekat skákání do písku. (kdo má třeba citlivější pokožku, tak doporučuji si vzít buď na převlečení, nebo rovnou na sebe delší legíny). 

Kdo, je v atletice úplně nový, poprosím ještě donést (kdo nedonesl v úterý) potvrzovací formulář do ČAS s datem poslední sportovní prohlídky.

S pozdravem,

Kristýna. 

 

 

KRISTÝNA ŠTVRTŇOVÁ

trenér

Telefon: 725 853 312
Email:
stvrtnova.kristyna@gmail.com