Dnešní kondiční trénink povedou Lucka a Pavel. Potkáme se u brány stadionu v 15:30 hod. a trénink ukončíme v 17:00 hod. návratem k zpět k bráně. S sebou oblečení odpovídající počasí, švihadlo, pití a dobrou náladu :o).

Lucka & Pavel

Dnešní kondiční trénink povedou Lucka a Pavel. Potkáme se u brány stadionu v 15:30 hod. a trénink ukončíme v 17:00 hod. návratem k zpět k bráně. S sebou oblečení odpovídající počasí, (nejlépe vrstvené) doplněné o nějakou "větrovku". V případě nepřízně počasí využijeme krytou část hlavního stadionu, nebo tělocvičnu.

Lucka & Pavel

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že na trénink v této době chodí málo dětí, rozhodli jsme se naši skupinu dočasně spojit se skupinou číslo II. Pavla Červenky. Pro nás to tedy znamená, že se posune čas tréninku a budeme trénovat od 17:00 – 18:30. Nic jiného se nemění, všechny děti jsou stejně staré a na tréninku budu já i trenér Pavel, takže si to i společně užijeme, pořádně zamakáme a budeme si moci zahrát i různé hry.

Další nová věc je, že jsme kvůli nynějšímu tréninkovému manku otevřeli také tréninky v pátek. Každý se tedy může zúčastnit tréninku a to od 15:30 – 17:00.

Co se týče tréninků v nepříznivém počasí, máme k dispozici tělocvičnu. Ta však vzhledem k počtu skupin funguje v omezeném provozu. Budeme ji tedy využívat jenom v případě opravdu špatného počasí, jinak se budeme snažit zůstávat venku. Dnešní trénink (13.5.) bude tedy venku, kdyby došlo k nějaké náhle změně počasí využijeme tělocvičnu, připravení však prosím buďte na venkovním podmínky.

 

Těším se tedy dneska na vás na stadioně, s sebou švihadlo a pití, trénink od 17:00 – 18:30.

Lucka

 

 

 

LUCKA ČERVENKOVÁ

trenér

Telefon: 733 260 146
Email: lucka.cervenkova@post.cz