Dobrý den, milí rodiče,

tak, jak jste již obdrželi emailem, bude zítřejší trénink přesunut z pondělí 26.9. na úterý 27.9. Čas zůstává stejný 16:30h - 17:30h. Dle počasí proběhne trénink venku nebo v tělocvičně. Prosím, počítejte s oběma variantama.

Těšíme se na všechny malé i velké sportovce,

Lucka a Danča

Dobrý den, milí rodiče,

v pondělí se se všemi přihlášenými potkáme na závodech na stadioně SSK Vítkovice. Z důvodu účasti trenérů na závodech je trénink v pondělí zrušen. S nezávodícimi dětmi se uvidíme zase v následujícím týdnu.

Vzhledem k dotazům, jak získat potvrzení pro pojišťovnu k uplatnění platby, sdílím kontakt na paní Struhalovou, která potvrzení vydává: r.struhalova@seznam.cz.

Lucka

Dobrý den, milí rodiče,

zítřejší trénink proběhne na hřišti ZŠ Hrabová v době od 16:30h - 17:30h. Protože počasí je velmi proměnlivé, prosím, pro jistotu si zítra přibalte i tenisky do tělocvičny, kdyby moc pršelo. Zatím nemám informaci o podepsané smlouvě, takže nemůžu tělocvičnu zítra slíbit, věřím, že se během zítřejšího dne dozvím rozhodnutí Městského úřadu, zda můžeme tělocvičnu před 1.10. v případě špatného počasí využívat.

Zítra bychom si opět zahráli nějakou štafetovou hru, vyzkoušíme závodní běh 100m a nebude chybět ani hod - zkombinujeme tenisový míček a raketku, aby děti věděly, jak se k dané disciplíně na závodech postavit.

Těšíme se Lucka a Danča

 

LUCKA HANZLÍKOVÁ

trenér

Telefon: 603 923 067
Email:
hanzlikova.lucie@gmail.com