Trénink 27.3.
Dobrý večer, milí rodiče,
vzhledem k předpovědi počasí proběhne zítřejší trénink v tělocvičně. Budeme se více věnovat gymnastice - svíčka, most, kotrmelec a dalším podobným cvikům. Trošku si zaposilujeme, abychom zpevnili tělo. Hry samozřejmě nebudou chybět.
Tak, jak jsem vás již informovala dne 3.4. bude trénink zrušen. Tento si nahradíme víkendovým výletem na hory. Ohledně termínu a místa se ještě domluvíme. Pravděpodobně koncem května nebo v červnu.
Děkujeme za pochopení.
Lucka a Danča
Trénink 20.3.
Dobrý večer, milí rodiče,
zítra pokračujeme s trénováním v tělocvičně. Vrátíme se ke švihadlům, proto si, prosím, vezměte švihadla pro sebe i pro děti. Budou nás opět provázet téměř celý trénink.
Těšíme se,
Lucka a Danča
Trénink 13.3.
Dobrý večer, milí rodiče,
prázdniny jsou u konce a my se můžeme opět vrátit k trénování. Zároveň se blíží jaro a tréninky venku. Zaměříme se tedy na průpravné cviky k atletickým disciplínám (běh, skok). Nebudou chybět ani hry, ať nás hodiny baví :-).
Těšíme se,
Lucka a Danča

Výkonnostní testy
podzim 2022
