GEO 4boj je ukončen

Dva týdny trvající Atletický GEO 4boj je minulostí. Všem závodníkům děkujeme za účast a milé vzkazy, které jste nám posílali emailem, nebo psali rovnou do deníčků v krabičkách. Gratulujeme všem medailistům a "pátračům", kteří nalezli všechna čtyři místa s ukrytými krabičkami. Věříme, že jste si díky našemu kvízu prohloubili své znalosti atletiky a kromě společně strávených chvili také zlepšili svou fyzickou kondici. Na některých stanovištích bylo vidět, že jste k plnění úkolů přistoupili poctivě, např. na stanovišti s úkolem obíhání nejbližšího stromu bylo na první pohled zřejmé vyběhané kolečko :o).

Fotky, které jste nám průběžně posílali jsme přidávali do naší fotogalerie ke sportovní FOTOVÝZVĚ. Krabičky jsme sbírali 2.5. a všechny byly na svém místě, takže byly k nalezení v plném počtu skutečně až do posledního dne.

Vypadá to, že se blíží den, kdy budeme moci opět trénovat společně. Dáváme dohromady potřebné informace a jakmile jich získáme dostatek, budeme vás informovat o aktuální situaci.


Vytisknout