Jarní oddílový čtyřboj 2024 je minulostí

Včera proběhly další velké oddílové závody v podobě našeho tradičního Jarního oddílového čtyřboje. Děti měly možnost porovnat své síly na stadionu, kde jen dva dny před tím probíhala Zlatá tretra a věřím, že to pro spoustu z nich byla velká motivace. Podobný typ závodu organizujeme zejména proto, aby si mohly zazávodit všechny děti, které u nás trénují a současně, aby ukázaly rodičům, co všechno už se u nás naučily. Nám pak jejich výkony slouží k tomu, abychom zjistili, jak na tom děti jsou a na čem s nimi máme případně ještě zapracovat. Víceboj sám o sobě není jednoduchá záležitost a o to více si všechny děti zaslouží pochvalu. 👍 Viděli jsme opět spoustu rozzářených dětských očí, úsměvy, dobrou náladu a před startem trochu nervozity a to vše k tomu patří. Je důležité, aby děti v podobném duchu závodily již v tomto věku a zvykaly si nenásilnou formou na závodní režim a u některých také na lehký předzávodní stres.

Čtyřboj je poměrně komplexní prověrka schopností každého dítěte, ale výsledky pro nás v tomto věku samozřejmě nejsou na prvním místě. Důležité je budovat u dětí pozitivní vztah ke sportu a pohybu obecně a s trochou píle a snahy se výsledky dříve, nebo později dostaví. Ale byl to závod a tak je potřeba pogratulovat vítězům.

Dívky ročník 2017-2018
1. Kristýna Kaděrová 🥇
2. Viki Maier 🥈
3. Klaudie Pačkovská 🥉

Chlapci ročník 2017-2018
1.Dominik Kolář 🥇
2. Šimon Rak 🥈
3. Marek Dostál 🥉

Dívky ročník 2015-2016
1. Karolínka Pipek 🥇
2. Beátka Dobrušová 🥈
3. Klárka Strakošová 🥉

Chlapci ročník 2015-2016
1. Filip Hlinka 🥇
2. Dominik Lidák 🥈
3. Viktor Adamík 🥉

Dívky ročník 2013-2014
1. Valérie Matušková 🥇
2. Natálie Ester Kašná 🥈
3. Eva Dobešová 🥉

Chlapci ročník 2013-2014
1. Matyáš Hradecký 🥇
2. Theodor Sokolovský 🥈
3. Behnjamin Koutný 🥉

Na závod dorazili také naši úplně nejmenší atleti společně se svými rodiči, aby absolvovali svůj štafetový běh. Nebylo jich mnoho, ale kvalita převládla nad kvantitou a děti si to mezi sebou rozdaly jako opravdoví závodníci. V cíli na ně čekala sladká odměna a my věříme, že se s dětmi uvidíme společně v září teď už v samostatné tréninkové skupině bez rodičů.

Za sebe bych chtěl poděkovat celému organizačnímu týmu - skvělé trenérské partě, která se o děti stará celoročně, rozhodčím, výsledkovému servisu, moderátorovi, technické četě, technickému zázemí stadionu atd., protože bez nich by to nešlo. O hladký průběh závodů se staralo cca 40 lidí, kteří se snažili vytvořit stejné podmínky, jako na velkých soutěžích. V neposlední řadě patří poděkování samozřejmě také Vám - rodičům, vedete děti k pohybu a včera jste vytvořili úžasnou diváckou kulisu, která byla třešinkou na dortu. 

Fotky si můžete prohlédnout v a naší fotogalerii TADY, a výsledky pak na stránkách ČAS TADY.

Těšíme se na příště!

Za trenérský tým Pavel 😉

 

 


Vytisknout