Dvojitý úspěch na 4. kole ALMP

Ve čtvrtek 10.9. jsme hostili na domácí půdě předposlední 4. kolo Atletické ligy minipřípravek. Obě naše družstva se i po tréninkové pauze předvedla ve skvělém světle a jak dívky, tak chlapci toto kolo ovládli. Děvčata poprvé porazila Frýdek-Místek a do posledního 5. kola jdou se ztrátou pouhých dvou hlavních bodů na 1. místo. Chlapci jsou letos v opravdu silné sestavě, protože jsou dosud neporaženi a do posledního kola si povezou luxusní náskok 4 bodů na druhý Frýdek-Místek.

U děvčat (ročníky 2011/12) se do první desítky celkového hodnocení probojovaly na 5. místě Adriana Varadi a na 8. místě Elen Korbelová. Adriana navíc získala individuálně zlato v běhu na 50m a bronz v běhu na 500m. 

Do první desítky se u chlapců (ročníky 2011/12) probojovali rovněž dva naši zástupci a to na 7. místo Max Klimša a hned za ním na 8. místo Petr Gajdušek.

Aktuální stav našich družstev pro ALMP 2020 společně s nejlépe bodujícími závodníky najdete na našich stránkách TADY.

Fotografie ze závodu pak ve fotogalerii TADY.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a gratulujeme k úžasným výsledkům. Poslední kolo nás čeká v úterý 22.9. ve Frýdku-Místku a věříme v hojnou účast, protože máme opravdu o co bojovat!


Vytisknout