Individuální tréninky + fotovýzva

Začíná být pomalu jasné, že vládní opatření, která měla původně přerušit naši tréninkovou činnost pouze do 2.11. budou pokračovat i po tomto termínu. Jelikož už jsme stejnou situaci zažili na jaře, rádi bychom se v tuto chvíli vrátili k osvědčenému modelu, který v 1. vlně pandemie fungoval. Protože víme, že máme v přípravce velké množství šikovných a pohybově nadaných dětí, které už se pomalu začínají nudit a minimálně stejné množství pohybově aktivních rodičů, začneme pro děti opět připravovat individuální tréninkové plány. Od pondělí příštího týdne tak budou mít pravidelně naši malí atleti připraven v sekci své tréninkové skupiny tréninkový plán vždy na následující týden. Děti tak budou moci trénovat podle nastavených pravidel a věříme, že je to bude stejně jako na jaře motivovat k pohybu. Uvědomujeme si samozřejmě, že se jedná o náhradní řešení a plnohodnotný trénink s trenérem to nenahradí, ale musíme se přizpůsobit aktuálním omezením, které bohužel nemůžeme ovlivnit.

Protože bychom moc rádi viděli naše svěřence při tréninku, vyhlašujeme současně se spuštěním individuálních tréninkových plánů akci "Sportovní FOTOVÝZVA II.". V jarním období jsme od vás dostali velké množství fotografií z individiálních tréninků, které nás velmi potěšily a současně byly inspirací i pro ty největší lenochy. Vaše fotky prosím posílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. společně se jménem vašeho sportovce - rádi vaše snažení zveřejníme ve fotogalerii. Fotky z jara si můžete prohlédnout TADY.

Tady na stránkách jsme pro vás také připravili novou sekci s názvem "Wiki - Atletická Wikipedie" (najdete ji TADY), kde bychom vám rádi předávali informace týkající se nejen atletiky, ale i problematiky sportu obecně. Už v tuto chvíli tam tak naleznete např. BMI kalkulačku, která se vám může hodit zejména pokud budou vládní omezení trvat déle a omezí případně i pohyb ?.

Scházející společné tréninky se pokusíme nahradit hned na jaře, jakmile budeme moci trénovat venku tak, jak jsme již avizovali.


Vytisknout