AKTUALITY

Zájemci o atletiku - školní rok 2018/2019

Pokud máte zájem navštěvovat naši atletickou přípravku. Pak základní informace najdete níže.

Pro školní rok 2018/2019 nabíráme děti narozené v roce 2008 - 2013 a děti nar. v roce 2014 na tréninky Rodiče a děti. Děti jsou podle ročníků narození rozděleny do tréninkových skupin. Tréninky probíhají 2x týdně v odpoledních hodinách na Městském stadiónu ve Vítkovicích, na gymnáziu PORG, NA ZŠ Provaznické, SŠ Chemické v Zábřehu, na gymnáziu Fr. Hajdy a ZŠ Březinova. V zimním období se tréninky přesouvají do tělocvičen. 

Tréninky v letním období budou trvat u ročníku 2008 – 2009 90 minut. U mladších dětí 60 minut. Přes zimu u všech skupin z kapacitních důvodů tělocvičen budou tréninky probíhat 60 minut.

Počet dětí ve skupinách bude cca 20. U mladších dětí, kde budou dva trenéři bude dětí kolem 30.

Stávající i noví zájemci o naši atletickou přípravku se musí přihlásit on-line přes naše webové stránky, kde uvedete potřebné informace a vyberete si skupinu, do které bude Vaše dítě chodit. Skupiny si vybírejte dle ročníku narození svého dítěte. Raději se přihlašte co nejrychleji, místa ve skupinách jsou omezená. Online přihlášku najdete ZDE.

Obsazenost najdete ZDE.

Příspěvky se platí jednorázově ve výši 3.500 Kč bezhotovostním převodem na účet. Číslo účtu bude uvedeno u přihlašovacího formuláře na našich webovkách. Příspěvky budete moci zaplatit už od 1. srpna. Včasnou úhradou a vyplněním přihlášky si zajistíte místo v tréninkové skupině. Příspěvky zahrnují nájem za venkovní tréninkové prostory, tělocvičny, oddílové tričko, dopravu na některé závody, konání závodů pro děti v naší přípravce aj.

I když se přihlásíte přes elektronický formulář, je třeba na první trénink donést přihlášku ručně vyplněnou. Zároveň tím stvrzujete, že Vaše dítě je zdravotně v pořádku a může vykonávat sportovní činnost.

Veškeré informace o tréninkové skupince, kterou jste si vybrali najdete na našich webových stránkách v odkaze dané skupinky v levém menu.

V průběhu listopadu děti od nás dostanou oddílové tričko s potiskem Atletika Vítkovice. Velikost trička je třeba uvést v přihlašovacím formuláři. 

 

Leták

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub