AKTUALITY

Informace ke školnímu roku 2017/2018

Pro školní rok 2017/2018 nabíráme děti narozené v roce 2007 - 2012 popř. děti nar. 2013 na tréninky Rodiče a děti. Děti jsou podle ročníků narození rozděleny do tréninkových skupin. Tréninky probíhají 2x týdně v odpoledních hodinách na Městském stadiónu ve Vítkovicích, na gymnáziu PORG, NA ZŠ Provaznické, SŠ Chemické v Zábřehu a gymnáziu Hajdy. V zimním období se tréninky přesouvají do tělocvičen. 

Tréninky v letním období budou trvat u ročníku 2007 – 2008 90 minut. U mladších dětí 60 minut. Přes zimu u všech skupin z kapacitních důvodů tělocvičen budou tréninky probíhat 60 minut.

Obsazenost skupin najdete ZDE.

Počet dětí ve skupinách bude cca 25. U mladších dětí, kde budou dva trenéři bude dětí kolem 30.

Co se týče přihlášek. Je nutné se přihlásit on-line přes naše webové stránky od 1. srpna 2017, kde uvedete ročník narození Vašeho dítěte, podle kterého bude přidělen do dané tréninkové skupiny. Raději se přihlašte co nejrychleji, místa ve skupinách budou omezená. Nutnost přihlášení platí pro všechny nové zájemce, ale i dětí, které do přípravky již chodily a nepříhlasily se v předtermínu popř. nezaplatily příspěvky v daném termínu.

Příspěvky se platí jednorázově ve výši 3.500 Kč bezhotovostním převodem na účet. Číslo účtu bude uvedeno u přihlašovacího formuláře na našich webovkách. Příspěvky budete moci zaplatit už od 1. srpna. Včasnou úhradou a vyplněním přihlášky si zajistíte místo v tréninkové skupině. Příspěvky zahrnují nájem za venkovní tréninkové prostory, tělocvičny, oddílové tričko, příspěvek klubu na šusťákovou bundu či elasťáky, dopravu na některé závody, konání závodů pro děti v naší přípravce aj.

I když se přihlásíte přes elektronický formulář, je třeba na první trénink donést přihlášku ručně vyplněnou. Zároveň tím stvrzujete, že Vaše dítě je zdravotně v pořádku a může vykonávat sportovní činnost.

V průběhu listopadu děti od nás dostanou tričko s potiskem Atletika Vítkovice. Velikost trička je třeba uvést v přihlašovacím formuláři. Pokud budete mít zájem o šusťákovou bundu či elasťáky je třeba v přihlašovacím formuláři uvést velikosti. 

 

KALENDÁŘ AKCÍ

Květen 2018
po út st čt so ne
2
3
4
5
6
7
9
12
13
20
25
27
28
29
30

 

školkyžactvoklub