AKTUALITY

Rychlými kroky se blíží vánoční období a my pro děti z naší přípravky chystáme zábavné dopoledne plné soutěží. Předvánoční závod se v letošním roce  uskuteční v neděli 16. prosince 2018 v tunelu pod atletickou halou vedle Ostravar Arény ve Vítkovicích.

Před závody je třeba se přihlásit přes online systém ZDE!!! 

Aby jsme se všichni do tunelu vlezli, budou děti rozděleny do dvou skupin dle tréninkových skupin, které navštěvují - viz. propozice ZDE. Pro děti bude připraveny soutěžní disciplíny s vánoční temátikou. Při příchodu děti dostanou kartičku, kde si vyplní jméno a ročník narození. S kartičkou potom budou samostatně obcházet jednotlivé disciplíny, na níž se zapíšou výsledky. Po absolvování všech disciplín, děti odevzdají kartičku, kterémukoliv trenérovi. 

V případě, že se přihlásite a nakonec se nebudete moci zúčastnit, dejte vědět na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Sportovní hala bude pro první skupinu závodníků otevřena od 7:45 hodin a pro druhou skupinu bude hala otevřena od 9:45 hodin.

Je nutné, aby diváci i děti měli sebou boty s čistou podrážkou!!!!!! 

Pro diváky a fandy bude vyčleněn v tunelu prostor pro fandění. Šatny jsou umístěny v zázemí haly v prvním podlaží. Kapacita šatních míst je omezená - je lepší, když děti příjdou již převlečení. 

2 dny před závody napíšeme na naše webové stránky podrobné info, co a jak.

Přijďte si s dětmi užít zábavné odpoledne. Pro všechny děti budou připraveny drobné odměny. Těšíme se na vás :-)

snehulak

 

KALENDÁŘ AKCÍ

Prosinec 2018
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

školkyžactvoklub