AKTUALITY

Opět Vám přinášíme další prezentaci vítkovické přípravky. Tentokráte se Vám představí skupinka Vendy Fojtů I. Společně s trenérem Tomášem se věnují dětem převážně ve věku 8-9 let.

.................

Drahý čtenáři,

Je mi radostí Vám všem představit děti tréninkové skupiny Vendy a Tom I. Trénink této skupiny probíhá 2x týdně, a to v úterý a čtvrtek vždy od 16:45 do 17:45.  V teplém období trénujeme výhradně venku. Teď, když se nám ochladilo trénujeme v tělocvičně.

Začínáme vždy rozklusem, pak následuje vždy závodivá hra. Tím se děti zahřejí, a je možno začít s rozcvičkou. Vždy se snažím začlenit do rozcvičky nový cvik, aby pro děti tato činnost byla přínosná a nebyla nudná. V rámci pečlivého rozcvičení zařazujeme i atletickou abecedu.

Následuje hlavní aktivita tréninku. Ta vždy odvíjí od toho, co jsme dělali minulý trénink a aktivita se opakovala až po 3-5 tréninzích. Snažíme se, aby děti byli pohybově nadané. Občas zapojujeme i vhodné posilování a také zapojujeme prvky s gymnastiky. Důležité je, aby pohyb děti bavil.

Nakonec hrajeme hru, kterou si děti vyberou nebo zaslouží. Pokud jsou nepozorné hrajeme hry, které nejsou až tak zábavné. Většinou, ale máme samé andílky, a tak můžeme hrát hry dle výběru dětí. V tomto čase převládá vybíjená. Poslední aktivitou na každém tréninku je výklus a mírné protažení po tréninku.

My jen s panem trenérem doufáme, že naši práci odvádíme dobře a tréninky děti baví. Pro oživení se snažíme pořádat i speciální tréninky. V letošním roce proběhl Dušičkový nebo Mikulášský trénink.

                                                                                                                      Vendy a Tom

vendyI3

vendyI2

vendyI1

KALENDÁŘ AKCÍ

Duben 2019
po út st čt so ne
2
3
5
6
7
10
14
15
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29

 

školkyžactvoklub