AKTUALITY

Dnes máme pro Vás připravenou prezentaci skupinky, kterou na gymnáziu PORG trénuje Domča Šindelová a Danča Bémová.

......................

Tato skupinka měla být původně zasvěcena ročníku 2011, nicméně se ukázala spíše jako sourezenecká skupina :). Díky tomu zde chodí děti více věkových kategorií, ale to nám nebrání v plném tréninkovém nasazení. Skupinka není plně obsazená, tvoří ji asi 15 dětí, což je skvělé, protože tréninky probíhají individuálněji a můžeme se zaměřit více na detaily :). 

Trénink vždy zahajujeme rozklusem, rozcvičkou a atletickou abecedou poté se vrhneme na hlavní náplň, kterou tvoří různé atletické disciplíny jako: startíky, sprinty, házení raketkou, skok do výšky a dálky (do žíněnky) nebo štafetové soutěže v družstvech. Samozřejmě zdokonalujeme i neatletické dovednosti. Takže občas šplháme, provádíme různé gymnastické kousky, posilujeme na žebřinách. Ani bez her na odreagování by se to neobešlo, mezi naše nejoblíbenější patří krabí vybíjená, základna, mrazík a spousty dalších.

Před Vánocemi jsme měli na tréninku hned dvě zvláštní návštěvy. První k nám 5.12. zavítal čert a prověřil zda jsou všechny děti hodné a poctivě trénují, naštěstí si nikoho neodnesl i když někteří zlobivci měli nahnáno.

Druhá vzácná návštěva přišla na poslední trénink roku 2018. Byli to samotní rodičové, kteří přišli namotivovat děti a společně si zatrénovat.

Je to skupinka, na kterou se s trenérkou Dančou velmi těšíme, jelikož děti zde nikdy nezklamou a jsou ochotné vždy vyzkoušet a naučit se nové věci s úsměvem na tváři :).

Trenérka Domča

img 0234

KALENDÁŘ AKCÍ

Duben 2019
po út st čt so ne
2
3
5
6
7
10
14
15
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29

 

školkyžactvoklub