AKTUALITY

V sobotu 9.2. se naše děti zúčastnily závodů Kids athletics, které se konaly v atletické hale. Jelikož to bylo v termínu jarních prázdnin startovalo méně vítkovických dětí, ale i přesto někteří předvedli moc hezké výkony. V běhu na 60m se v obrovské konkurenci dostal Vojta Frydryšek do finále a z něj si odnesl krásné 8.místo, naopak těsně postup do finále utekl Richardu Novákovi. Mezi děvčaty zaznamenala krásný čas 9,87 Sofi Zádrapová, která se jako jediná z našich holek dostala na 60m pod 10vteřin. Ve skolu dalekém se nejlépe předvedla Adélka Kalandrová s výkonem 339cm, mezi hochy jsme dokonce zaznamenali medailové umístění. Pro 2. místo si doskočil Richard Novák s výkonem 410cm. V hodu medicinbalem se na 5.místě umístil Vojta Frydryšek a mezi děvčaty se nejlépe umístila 6. Adélka Pannová.
V závěrečné disciplíně na 600m opět zabodoval Richard Novák, který se umístil na krásném 3. místě.

Pro ročníky 2009 to byl tak první start v novém roce se staršími ročniky, ale i tak se s tím všichni poprali a odnesli si moc hezké výkony.