AKTUALITY

Velmi rádi bychom Vám představili naší tréninkovou skupinku, která má tréninky na ZŠ Březinova.

Trenéři jsme dva a to já (Monča) a Marek!!!

marek monika 

Naše tréninky začínají obvykle v podobném duchu. Začínáme většinou rychlou debatou o tom, co se komu a kde ve škole, doma, nebo s kamarády přihodilo. Nachystáme se a už jdeme sportovat. Dáme si většinou něco na zahřátí, cože děti milují! Taková hra na mrazíka, by zřejmě mohla být celou hodinu tréninku. Poté se trošku rozcvičíme a jdeme na atletickou abecedu, která není už tolik populární, ale snažíme se jí vždy trochu zpestřit. Jelikož naše skupinka je opravdu plná dětí, které chtějí jen a jen běhat, tak se hodně věnujeme nácviku startů z různých poloh a všemu s během spojené.

Poté přichází fáze, kterou opět děti zbožňují a to je program, který jsme si pro ně vymysleli. Musíme opravdu na přípravě makat, protože naši atleti jsou prostě „ÚŽASŇÁCI“. Jelikož je už zima dlouhá snažíme se opravdu program v tělocvičně plně naplnit. Takže už došlo i na kotouly letmo, vybíjenou, různé dovednosti a hry s míči, šplh, chůze po kladině, všelijaké gymnastické prvky, různé překážkové dráhy. Poté trénink zakončíme ještě nějakou hrou a lehkým protažením na závěr.

Máme za sebou už spoustu zážitků.  Začali jsme hned v říjnu Helloweenským tréninkem, pokračovali jsme víkendovým soustředěním, které bylo plné sportu, her a zábavy dále Mikulášský trénink, vánoční trénink s dárky a sladkostmi a teď jsme si vyrazili i na hory za sněhem.

!!!Jak děti tak i my trenéři se vždy nemůžeme dočkat kdy už bude další trénink!!!

Monča  & Marek

Další fotečky naleznete ZDE.

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub