AKTUALITY

26.03.2019 - Jarní čtyřboj je za námi

Dnešní den patřil našim malým vítkovickým atletům. V atletické hale ve Vítkovicích jsme pro ně uspořádali Jarní čtyřboj.
Celkem se v hale sešlo ..... dětí. Už když jsme děti potkávali na chodbě a na tribuně, bylo na nich znát, že přišly bojovat o cenné kovy - o medaile :-).

Na začátku byly děti rozděleny podle ročníku narození do skupinek k trenérům, kteří s nimi obcházeli jednotlivé disciplíny. Děti absolvovaly  sprintík na 60m, hod medíkem, skok do dálky a na závěr delší běh (200m/400m). Někdo se se všemi disciplínami porovnal lépe, někdo hůře. Někteří vynikají ve dvou disciplínách a další třeba v jedné. V každém případě, jak říká pořekadlo "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."

Ihned po ukončení všech disciplín přišlo na řadu to, na co se děti nejvíce těšily - vyhlašování výsledků. Na dětech bylo vidět, jak moc touží po medaili. Jenže. Medaili mohly získat jen 3 dívky a 3 chlapci v každém ročníku. Proto jsme se snažili aspoň něčím malým obdarovat každého zavodníka.

Při kontrole výsledků jsme objevili chybičku, která nám změnila pořadí na stupínkách vítězů u dívek ročníku 2011. První pozice zůstává Kačce Kucirové. Druhé místo se také nezměnilo - Anička Králová. Došlo ke změně na 3. příčce, která  nakonec patří Elen Korbelové. Za tuto chybu se Elen moc omlouváme a v co nejbližší době doručíme medaili, diplom i odměny.

Všem medailistům, ale i ostatním dětem moc gratulujeme :-). 

Na základě dnešních výsledků budeme děti vybírat do soutěže družstev přípravek Moravskoslezského kraje.

Foto je k dispozici v naší fotogalerii.

Výsledky z dnešního dne najdete zde.
Určitě spoustu z vás si vylepšilo své výkony. K porovnání se můžete podívat na výsledky ze Zahajovacího závodu v září, kde byly kromě hodu medíkem téměř stejné disciplíny. Výsledky najdete v odkaze Výsledky - zde.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli s organizací a přípravou dnešního závodu - našemu oddílu SSK Vítkovice, moderátorovi Radku Erbenovi, pomocníkům, kteří pomáhali při organizaci no a prostě úplně všem, že to dobře dopadlo :-).

KALENDÁŘ AKCÍ

Duben 2019
po út st čt so ne
2
3
5
6
7
10
14
15
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29

 

školkyžactvoklub