AKTUALITY

04.04.2019 - Čokoládová tretra v novém kabátě

Letos se organizátoři Čokoládové tretry rozhodli k organizační změně. Do tohoto projektu chtějí zapojit velké množství dětí a to prostřednictvím základních škol, které se do projektu přihlásily.

Pokud zrovna škola, kterou navštěvuje Vaše dítko, se do projektu nezapojila, nezoufejte. Několik atletických oddílů v České republice bude pořádát tento věhlasný závod i nadále a brány svých stadiónů budou otevřeny pro všechny děti ve věku od 6 do 11 let. Pro ty jsou připraveny tratě dle věku o délce 100m, 200m a 300m.

Další novinkou Čokoládové tretry je závod v hodu raketkou a to až od čtvrtfinále. Patronem je světový rekordman v hodu oštěpem Jan Železný. Ti z vás, kteří se probojují až do finále, budou házet společně v soutěži se světovými oštěpařskými špičkami na Zlaté tretře.

Zapojené školy do projektu najdete ZDE

Termíny závodů pořádané oddíly:

termíny oddílových závodů

O organizačních věcech jednotlivých základních kol se dozvíte na webových stránkách Čokoládové tretry www.cokoladovatretra.cz - viz. daný závod.

Pokud Vaše děti na jakémkoliv závodě základního kola postoupi do dalšího kola, nemohou se už dalších základních kol zúčastnit. 

Schéma postupu ze základních kol až po superfinále na Zlaté tretře:

coko2019 schema kola

Stránky Čokoládové tretry: www.cokoladovatretra.cz

Stránky Zlaté tretry: www.zlatatretra.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub