PŘIHLÁŠKY PRO SEZÓNU 2019/2020 BUDOU SPUŠTĚNY OD 1.8.2019

AKTUALITY

Dnes jsme se zúčastnili velmi oblíbených Májových závodů ve Frýdku-Místku. A že jsou opravdu oblíbené, bylo znát jak na velikém počtu našich vítkovíckých atletů, kteří měli zastoupení ve všech kategoriích včetně nejmenších Benjamínků, tak vůbec na obrovském celkovém počtu závodících dětí.

Počasí nám dnes oproti jiným dnům docela vyšlo. S čím jsme však my trenéři byli spokojeni, byly skvělé výkony našich atletů. Všechny děti bojovaly jak o duši.

Julča Bartková zaválela hned ve 2 disciplínách. Skok daleký s přehledem vyhrála za výkon 390cm a v hodu míčku obsadila 2. místo. Za Julčou se na 3. místě umístila Sabča Nesrstová.

Z chlapců získal bronzovou medaili Martin Mocek za hod míčkem v kategorii přípravky. V kategorii minipřípravky vyhrál běh na 300m Milan Nožička a zlatou medaili ve sprintíku na 60m získal Tobiáš Kohoutek.

V kategorii benjamínků ročník 2012 a mladší získala hned 2 medaile Adrianka Máchová a to ve skoku z místa a ve sprintu na 60m. Na 60m ročníku 2012 -13 se na 60m pěkně blýskl Tomáš Gold a za výkon 10,54s si domů odnesl zlatou medaili. Druhou medaili si Tomáš odnesl ve skoku z místa - tentokrát stříbro za výkon 161 cm. Kompletní výsledky benjamínku najdete ve výsledcích.

Všem atletům posíláme velkou pochvalu a doufáme, že na dalších závodech předvedou minimálně tak dobré výsledky jako na těchto. Výsledky se ještě zpracovávají. Foto je již na svém místě.

Pokud máte nějaké fotečky, s kterýma se chcete pochlubit, klidně pošlete. Foto je již na svém místě