AKTUALITY

04.05.2019 - Bojovné družstva vítkovické přípravky na 3. kole

Ve středu se ve Frýdku-Místku konaly Májové závody, kde zároveň proběhlo 3. kolo družstev Beskydského poháru přípravek (2008-9) a atletické ligy minipřípravek (2010-11). Všechny vítkovické družstva si tam vůbec nevedly špatně. Ba naopak. Děti podaly úžasné výkony, které jim zajistily spoustu bodů pro družstvo.

V soutěži Minipřípravek se více dařilo dívkám a získaly tolik bodů, že se celkově v tomto kole umístily umístily na 2. místě. Chlapců bylo krapet méně, proto získat cenné body bylo těžší - umístili se na 4. místě.

V Beskydském poháru se opět více dařilo dívkám a za své výkony obsadily 3. místo. O fous 3. místo uteklo našemu družstvu chlapců. Ti se nakonec musí smířit s bramborovým místem.

Další kolo minipřípravek se koná 30. května v Kopřivnici a starší přípravka se na Beskydský pohár vydá v sobotu 24. května na běžecký kros do Štramberku.

Na celkové výsledky se můžete podívat zde: Atletická liga minipřípravek, Beskydský pohár