Máme za sebou poslední závod před prázdninami a že se opravdu povedl náramně ☺️ počasí nám přálo sluníčko svítilo možná až moc, ale naštěstí foukal příjemný vítr a ochlazoval rozpálený stadion. Jako vždy jsme se společně rozběhli a rozcvičili aby naši sportovci byli připraveni na všechny disciplíny. Po úvodních zmatcích jaká disciplína bude zahajovací se holky odebraly na skok daleký. Šlo jim to parádně a zlatou medaili zde vyhrála Sofča Zadrapová krásným výkonem 414cm a na 5. místě skončila Julča Bártková výkonem 370cm. Mezitím hoši házeli raketkou. Ríša Novák skončil na 4. místě výkonem 42,82m a těsně za ním na 5. místě byl výkonem 38,30m Marťa Mocek. Chlapci poté šli na sprint 60m, kde první z našich byl opět bramborový Ríša Novák výkonem 9,42s. Holky běžely 60m v zápětí a nejlépe se umístila Maruška Koelblová na 8. místě časem 9,55s. Pánové šli skákat do dálky a zde už Ríša medaili získal,  skočil 405 a skončil na 3. místě. Dámy po běhu házely raketkou a první se umístila Julča Bártková krásným výkonem 36,70m. Na závěr se běžela delší trať 600m. A i přes úmorné vedro to všichni s přehledem zvládli. V celkovém součtu čtyřboje  se nejlépe umístila mezi devčaty Julča Bartková a mezi chlapci Ríša Novák.
Všem moc děkujeme za účast a i když zde nejste vyjmenování úplně všichni zasloužíte si velkou pochvalu za skvělé sportovní výkony, které jste předvedli. Užijte si prázdniny a načerpejte spousty pozitivní energie na další sportovní zážitky ☺️.

Družstvo dívek i chlapců se umístila v 5. kole na 3. místě. Velká gratulace :-). Přes letní prázdniny pobudou naše obě družstva na 4. příčce.