31.8.2019 - První tréninky se blíží

Letní prázdniny jsou u konce a atletická sezóna 2019/2020 tak může začít. Některé děti s námi trávily i část prázdnin ať už prostřednictvím příměstských táborů, letních tréninků, nebo atletického soustředění. Věříme, že dva měsíce byly dostatečně dlouhá doba na to, aby si děti odpočaly od celoročního koloběhu školních i mimoškolních povinností a těší se na novou atletickou sezónu stejně jako my.

Jednotlivé tréninkové skupiny budou sezónu zahajovat v různých termínech. Sledujte proto prosím naše webové stránky, kde v sekci vašeho trenéra (menu Tréninkové skupiny na levé straně stránek) naleznete potřebné informace, případně vám trenér pošle informační e-mail.

V letošním roce nás čekají drobné personální změny. Přípravku opouští po mnoha letech ve vedení Romča Grómanová, která byla před mnoha lety u jejího zrodu a starala se o to, aby měly děti co nejlepší péči, profesionální vedení a skvělé zázemí. Dále nás po několika letech práce s dětmi opustí Domča Javůrková a Eva Škápová, které před sebou mají milé rodinné povinnosti a tak věříme, že se brzy vrátí. Všem děkujeme za lásku a energii, kterou naší přípravce věnovaly.

Současně svou činnost zahajuje několik nových trenérů, kterým přejeme mnoho trenérských úspěchů a spokojených svěřenců.

AKTUALITY

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub


PARTNEŘI

banner prihlaska predvanocni zavod 205