2.9.2019 - Příspěvky

Dnešním dnem již začínají trénovat některé tréninkové skupiny a nová sezóna 2019/2020 tak může oficiálně začít.
Protože se množí dotazy ohledně platby příspěvků, napíši vám zde několik základních informací.

V letošní sezóně jsou příspěvky ve stejné výši jako v loňském roce a to 3 500,- Kč/ rok. Platí se jednorázově bezhotovostním převodem:

  • číslo účtu: 1642761359/0800
  • variabilní symbol: rodné číslo dítěte (stačí prvních 6 čísel)
  • specifický symbol je: 1111
  • do poznámky uveďte jméno dítěte

Děti přihlášené v průběhu srpna měly mít uhrazeno do 31.8.2019, protože je počet míst v jednotlivých skupinách omezený a stává se, že si to několik málo rodičů rozmyslí a blokují místa ve skupinách ostatním dětem. Prosím tedy rodiče, kteří přihlašovali své děti již v průběhu srpna a příspěvky doposud neuhradili, aby tak učinili co nejdříve, aby se nestalo, že váš zájem o trénink trvá a my vaši přihlášku z důvodu neuhrazení příspěvků smažeme a volné místo nabídneme jiným dětem.

Současně ale proběhlo poměrně velké množství plateb, které nemají dodrženy požadavky na identifikaci platby (rodné číslo, specifický symbol, jméno dítěte) a tyto se nám velmi obtížně dohledávají. Zda vaši platbu evidujeme si můžete zkontrolovat na našich stránkách v seznamu atletů ZDE. Platby aktualizujeme pravidelně 1x týdně a to vždy v pondělí. Pokud jste úhradu provedli před datem aktualizace platby příspěvků a my platbu neevidujeme, pošlete tuto informaci prosím e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Platbu příspěvků u dětí příhlášených po 1.9.2019 pošlete prosím do týdne od přihlášení.

Pokud požadujete potvrzení o platbě příspěvků pro pojišťovnu, stáhněte si prosím formulář "Potvrzení o zaplacení příspěvků" z našich stránek ZDE a nechejte si jej potvrdit na sekretariátě SSK Vítkovice na Městském stadioně.

AKTUALITY

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub


PARTNEŘI

banner prihlaska predvanocni zavod 205