Vánoční čtyřboj

Také v této sezóně jsme pro děti z naší přípravky připravili závod, který je určen pouze pro ně. Jedná se o Vánoční čtyřboj, který se koná v magickém datu 12.12. a prověří všechny jejich základní atletické dovednosti. Pro některé to budou první závody v životě, jiní jsou už zkušení závodníci.
Účast dětí na těchto závodech je pro nás velmi důležitá, abychom věděli, jak na tom děti jsou ve srovnání se svými vrstevníky a současně jsou pro nás jejich výsledky určitým vodítkem při následných nominacích do závodů družstev.

Hlavním cílem ovšem samozřejmě zůstává to, abychom si závody všichni společně užili.

V letošním roce jsme připravili několik novinek.
Nechceme zapomínat ani na ty nejmenší a proto jsme pro kategorii Rodiče + děti udělali vložený závod a to smíšenou štafetu rodič + dítě na 2 x 200m.
Této kategorie se mohou zúčastnit pouze děti, které navštěvují tréninkovou skupinu Rodiče + děti. Tento závod se uskuteční jako první v pořadí a pokusíme se jej vyhlásit co nejdříve po jeho doběhu tak, aby naši nejmenší atleti nemuseli čekat až na konec čtyřboje. Věříme, že se tento závod bude líbit nejen dětem, ale také jejich rodičům a v příští sezóně už s námi tyto děti absolvují celý čtyřboj.

Vyhlašovat budeme vždy 5 nejlepších ve všech disciplínách dohromady (nevyhlašují se jednotlivé disciplíny). Vyhlášení bude po jednotlivých ročnících - dívky i chlapci zvlášť. Prvních 5 dostane diplom, první tři pak samozřejmě také medaili.

Detaily závodu naleznete v kalendáři akcí TADY. Na závody je potřeba vaše dítě přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře nejpozději do 6.12.2019 (přihláška TADY).

Podmínkou účasti jsou uhrazené oddílové příspěvky.

Doplňující informace k závodu naleznete na našich stránkách v dostatečném předstihu před závodem.

Těšíme se va vaši účast!

AKTUALITY

KALENDÁŘ AKCÍ

Prosinec 2018
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

školkyžactvoklub


PARTNEŘI

banner prihlaska predvanocni zavod 205