Vánočního čtyřboje se zúčastnilo přes 200 dětí

Konec letošního roku jsme s dětmi oslavili tím nejlepším možným způsobem a to závěrečným závodem. Děti byly rozděleny do jednotlivých věkových kategorií podle ročníku narození a soutěžily zvlášť chlapci a děvčata.
Na všechny čekal čtyřboj v podobě dvou běžeckých disciplín, hodu meníkem a skoku.

Jedinou výjimku tvořil štafetový běh rodičů a dětí na 2 x 200m, který byl určen pouze pro naše nejmenší atlety a atletky, kteří trénují společně také v průběhu celé sezóny. V tomto konkrétním závodě nešlo tak úplně o to, kdo zvítězí, ale o to, abychom umožnili i těm nejmenším zažít společně se svými rodiči atmosféru velkých závodů. Tento závod tedy nenajdete v celkových výsledcích čtyřboje, ale pro úplnost je myslím potřeba zmínit alespoň medailová umístění. Nejrychlejší dvojice byla ve složení Tomáš Přikryl s tatínkem Janem, stříbro pak získal Tomáš Hošek s maminkou Simonou a na bronzový stupínek si vystoupili Bára Jurošková s maminkou Magdalenou. Medaile a společný zážitek si tak odnesly nejen děti, ale také jejich rodiče.

Všechny ostatní děti už absolvovaly 4 disciplíny, které prověřily jejich všestrannost. Bylo vidět, že se naši malí sportovci velmi snaží a dávají do závodění vše, co se doposud naučili a natrénovali. Občas někde ukápla nějaká ta slzička, ale to bylo pouze mimořádně, protože jinak jsme na dětech pozorovali pouze velké soustředění a úsměvy.
Snažili jsme se, aby děti měly k závodění co nejlepší možné podmínky. Na korektnost výsledků tak dohlíželi certifikovaní rozhodčí, všechny běhy měřila profesionální časomíra s kamerou a výsledky byly vyhodnocovány závodními tabulkami.
Vyhlašovali jsme prvních 5 míst, kdy všichni vyhlášení obdrželi diplom a první tři pak také medaili a tašku s dárky od našich partnerů. Nicméně nějakou drobnost dostali všichni účastníci závodu.

Závěrem se sluší poděkovat všem, kdo se na těchto závodech podíleli.
Poděkování tak patří vám rodičům za to, že jste si našli čas na to, aby vaše děti mohly závodit. Dále našemu mateřskému klubu SSK Vítkovice, který nám umožnil závodit v tak krásném prostředí. Musím zmínit také jednoho z hlavních partnerů tohoto čtyřboje a to společnost Bezlepík.s.r.o., která nám pro děti věnovala velké množství zdravého bezlepkového mlsání.

Osobně bych rád poděkoval ještě všem mým kolegům trenérům, kteří dělali maximum pro zdárný průběh celé akce a věnovali se dětem celé odpoledne s profesionální péčí. Rychlé a přesné výsledky nám zajistili Radek Linhart s manželkou Lenkou a závod moderoval Gusta Šulc.

Věřím, že jste si závod užili stejně jako my a že se na příštích závodech setkáme v minimálně stejném počtu jako včera. Děti budou opět o něco starší a šikovnější a snad dorazí i děti, které se na Vánoční čtyřboj nestihly přihlásit ani v průběhu téměř třítýdenní registrace.

Výsledky naleznete TADY.
Fotky ve fotogalerii TADY.

Pavel

AKTUALITY

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub


PARTNEŘI

banner prihlaska predvanocni zavod 205