AKTUALITY

Pomalu se blíží období, kdy některé děti 5. tříd se rozhodují zda nastoupit na víceleté gymnázia. Sportovní gymnázium Vám nabízí studium na osmiletém oboru se sportovní přípravou.

Tréninky jsou skloubeny s učivem a navíc učitelé, po domluvě, přihlížejí i na období, kdy jsou atleti na soustředěních či na závodech.

Pokud máte zájem o další informace, pak navštivte Den otevřených dveří na Sportovním gymnáziu, které se uskuteční  7. 11. 2017 - zde. Přihlášky je nutno podat do 30.11.2017. Součástí přihlášky je potvrzení atletického oddílu o sportovní činnosti uchazeče a jeho výsledcích. Dále pak je třeba absolvovat sportovní prohlídku.
Talentové zkoušky probíhají v půlce ledna 2017. Více informací najdete na stránkách Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových.

V případě, že budete chtít vystavit potvrzení o sportovní činnosti, napište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Potvrzení nechám připravit pro všechny najdenou a doručím je na trénink začátkem listopadu.

Webovky Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových: www.sportgym-ostrava.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub