AKTUALITY

19.03.2018 - Jarní čtyřboj je za námi

Dnešní den patřil našim malým vítkovickým atletům. V atletické hale ve Vítkovicích jsme pro ně uspořádali Jarní čtyřboj.
Celkem se v hale sešlo 184 dětí. Už když jsme děti potkávali na chodbě a na tribuně, bylo na nich znát, že přišly bojovat o cenné kovy - o medaile :-).

Na začátku byly děti rozděleny podle ročníku narození do skupinek k trenérům, kteří s nimi obcházeli jednotlivé disciplíny. Z disciplín jsme zvolili sprintík na 60m, hod medíkem, skok do dálky a na závěr delší běh (200m/400m). Někdo se se všemi disciplínami porovnal lépe, někdo hůře. Někteří vynikají ve dvou disciplínách a další třeba v jedné. V každém případě, jak říká pořekadlo "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."

Ihned po ukončení všech disciplín přišlo na řadu to, na co se děti nejvíce těšily - vyhlašování výsledků. Na dětech bylo vidět, jak moc touží po medaili. Jenže. Medaili mohly získat jen 3 dívky a 3 chlapci v každém ročníku. Proto jsme se snažili aspoň něčím malým obdarovat každého zavodníka.

Všem medailistům, ale i ostatním dětem moc gratulujeme :-).

Výsledky z dnešního dne najdete zde. Určitě spoustu z vás si vylepšilo své výkony. 

Děkujeme všem, kteří nám pomohli s organizací a přípravou dnešního závodu - našemu oddílu SSK Vítkovice, moderátorovi Radku Erbenovi, rodičům, kteří nám pomohli na dálce, pomocníkům na medíku, na startu, u výsledků, prostě úplně všem, že to dobře dopadlo.

Foto ve k dispozici v naší fotogalerii a ZDE.

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub