AKTUALITY

V běhu na 60 m zvítězil Albert Rákos. Hned za ním Matyáš Hradecký a na 3. místě se umístil Marek Krumpolc. U dívek na 60m z vítkovických dětí nejrychleji doběhla Sofie Ellen Mrkvová (2. místo) a 3. místo vybojovala Elen Tykvová. V běhu na 100m se nikomu nepodařilo získat medaili. Ovšem do krajského finále se dostalo hned 6 dětí.
Běh na 200m byl taky pěkně nabitý. Nejrychleji tento závod zvládl Milan Nožička. Bronzovou medaili získal David Tykva. U dívek bylo rozdělování medailí velmi napítavé. Dvě dívky měly na setinu stejný výsledek, tak rozhodovaly tisíciny. Bohužel pro naší Verču Rulákovou to znamenalo horší umístění - tedy 2. příčku.
V běhu na 300m nás opět nezklamal Ríša Novák, který doběhl na 2 místě. Jeho bratr Viktor bohužel skončil těsně pod stupínkem vítězů. U dívek pomyslnou bramboru získala Julča Bartková.
Účast všech naších dětí byla opravdu velká. Všem dětem gratulujeme ke skvělé reprezentaci našeho oddílu a s některými se uvidíme v pondělí 11.6. na krajském kole Čokoládové tretry, kde už půjde opravdu o hodně! O postup do superfinále, které se poběží na světově známém mítinku Zlatá tretra.

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub