AKTUALITY

Dnes na našem Městském stadióně proběhlo krajské finále Čokoládové tretry. Dětí závodilo opravdu hodně a padaly skvělé výsledky. Každé dítě chtělo postoupit do superfinále - není divu.

Z vítkovických dětí nejlépe uspěl Štěpán Bijok, který na trati 200m v kategorii ročníku 2009 a 2010 obsadil 2. místo. Je to skvělý výkon. V této kategorii pěkně zaběhli Tobiáš Kohoutek a Milan Nožička. V téže kategorii, jen mezi dívkami, se blýskly všechny závodnice v prvním běhu. Byl to neuvěřitelně rychlý běh, kde se blýskla Verča Ruláková, která vybojovala 6. příčku.

Starší chlapci (ročník 2007 a 2008) bojovali na trati dlouhé 300m. Za vítkovický oddíl nastoupilo celkem 6 běžců. Nejlépe se vedlo Richardovi Novákovi, který vybojoval skvělé 2. místo. 

Mezi dívkami jsme měli 4 zástupkyně. Z vítkovických děvčat nejrychleji 300m zaběhla Emča Procházková, která ukořistila celkově 7. příčku. 

 

Podle všeho by do superfinále měli jít závodníci, kteří se umístili na 1. a 2. místě, což znamená, že by se ve středu měli v superfinále Čokoládové tretry představit 2 borci z naší atletické přípravky a to: ŠTĚPÁN BIJOK A RÍŠA NOVÁK!!!!!

Moooooc gratulujeme a přejeme hodně zdaru v superfinále :-).

 

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub