Aktuality tréninkové skupiny Alči Juřicové I. - děti ročník 2012

Podívejte, jak jsme krásní! (26. a 28.11)

Kromě neustálé přípravy na vánoční čtyřboj jsme dostali i krásná modrá oddílová trička! Doufám, že v třičku děti budou i závodit :-).

Vánoční čtyrboj

Příhlášky a informace zde https://atlevitko.cz/index.php/kalendar-akci/201-vanocni-ctyrboj?date=2019-12-12-15-30 (i když vím, že už jste si určitě všimli :-).

S příhláškami prosím ale neotálejte, nejpozdější přihláška je do 6.12.2019.

V tomto a příští týdnu potrénujeme ještě více skok z místa a hod medíkem. Samozřejmě, že skok z místa trénujeme povětšinou v rámci rozeskákání a přípravy ke skoku do dálky :-).

Ještě jednou pěkný den

A + V.

Jak nám to jde v listopadu?

V minulých 14 dnech jsme se z vesela pustili do trénování atletických diciplín, které budou i na vánočním čtyřboji. Skok do dálky již máme zopáklý a dokonce jsme využili toho, že máme vytáhlé velikánské žíněnky a zkusili základy skoku do výšky - tleskáme dětem, byly skvělé! 

Problémový hod tenisákem jsme také cvičili a zaměříme se na něj ještě v dalším týdnu. Běh samozřejmě trénujeme neustále a jako přípravu na vytrvalostní běh děti běhali  v rámci výklusu po tréninku dohromady 3 minuty!

Zpoloviny listopadu jako by nám děti někdo vyměnil za kříčící paviány. Náštěstí se nám děti velmi rychle vrátili zpátky v původní podobě a už je zase můžeme pochválit :-).

Občas se nám objevily drobné konflikty, úšklebky a posměšky mezi dětmi. Vše se snažíme ihned řešit a hříšník nezůstane bez 50 dřepů a samozřejmě kázání ze strany trenérek :-). 

Chtěla bych Vás ještě poprosit, ať se určitě všichni hlásíte na vánoční čtyřboj, s Vendy tam budeme a těšíme se na výkony našich dětí!

Pěkný den,

A + V

Fotky z halloweenu

Fotky si lze nechat od teďka stáhnout na flešku (když si ji přinesete :-)) u mě.

A + V :-)

Listopadový týden plný novinek (5. a 7. listopadu)

Minulý týden tréninkům šéfovala paní trenérka Vendy a byla to teprve dřina :-), zaměřila se totiž s dětmi jednak na koordinaci, ale také na posilování bříška. Kromě náročnějšího posilování a složitějších štafet na koordinaci, kdy děti museli zapojit i trošku hlavičky a při posilování udržet bříško ve svalovém napětí, zahráli si děti i spoustu her a nechybělo ani zpestřené rozběhání. Byl to skvělý týden!

V dalších trénincích se budeme věnovat zejména gymnastice.

Pěkný den,

V + A

 

Hallowenský týden (22. a 24.říjen)

Milí rodiče,

rádi bychom se Vám představili v celé naší kráse:

Bylo to skvělé. Na úvod jsme si zahráli hallowenské sochy, následovalo skládání hallowenské strašidelné pizzy a pak přišlo to nejhorší - cesta začarovaným lesem. Na konci čekaly děti drobné sladkůstky.

Chtěly jsme děti pochválit za 2 měsíční, řekla bych úspěšné trénování, a také jsme to udělaly - právě formou halloweenu. Děti jsou opravdu snaživé na trénincích, cílevědomé a k sobě se chovají hezky :-). Jen tak dál!

Do konce roku nás čeká ještě překážkový běh o medaile a vánoční šplh pro kapra.

Fotky z halloweenu Vám pošlu na mail.

Krásné podzimní prázdniny,

A + V

 

Zrušení tréninku v době podzimních prázdnin

Dobrý den,
příští týden v úterý 29. října, tedy v době podzimních prázdnin bude atletický trénink zrušen. Ve čtvrtek 31.října už budeme trénovat normálně.
Hezký den :-)

A + V

HALLOWENSKÝ TRÉNINK 24.10.2019

 

Dobrý den,
protože příští týden nám bude chybět trenérka Vendy a ten ještě popříští já, rozhodly jsme se udělat Hallowenský trénink lehce s předstihem a to tento čtvrtek 24.10.2019. Na tento trénink prosím dětem pořiďte nějaké drobné halloweenské přestrojení  (mnozí už jistě mají). Vím, že času není mnoho, když už to uděláme tento týden, ale nijak si s tím prosím nelamte hlavu... kdo chce, bude mít přestrojení promakanější, kdo ne, stačí nějaké pomalované tričko případně nějakého pavouka namalovat na obličej. Jen prosím myslete na to, ať v tom děti můžou i trošku běhat. NA HALLOWENSKÝ TRÉNINK URČITĚ BUDEME OBĚ SKUPINKY V TĚLOCVIČNĚ.
Jde nám převážně o spestření tréninku, náplní budou různé soutěže, halloweenská dráha a také nějaká sladká odměna :-).
Děkuji a pěkný den,

A + V

3.ŘÍJNOVÝ TÝDEN

Máme velkou radost s paní trenérkou, že jednak děti (musíme zaklepat), nejsou nijak moc nemocné, protože děti chodí na tréninky v hojném počtu. Snad se nám ještě nestalo, že by na tréninku bylo pod 20 dětí. Opravdu nás to těší, že děti pohyb baví :-).

Venku se nám oteplilo, takže jsme s první skupinkou mohli ještě skákat do dálky a házet venku. Druhá skupinka má zase výhodu takovou, že můžou například dříve využívat žíněnky a švědskou bednu v tělocvičně.

Minulý týden jsme ještě někteří zopakovali a někteří se naučili kotoul v před na hrazdě.. naším cílem pro letošní rok bude zkusit i výmyk.

Pěkný zbytek víkendu,

A + E

2. ŘÍJNOVÝ TÝDEN

Počasí nás vyhnalo do tělocvičny a my jsme se tak mohli pověnovat lehké gymnastické průpravě, která nás bude čekat převážně v zimní období. Zopakovali jsme kotouli, zkusili vyšplhat na tyče a ve čtvrtek jsme vše završili komplexní překážkovou dráhou.

Byl to příjemný a také spocenější týden :-).

A + V