Aktuality tréninkové skupiny Alči Juřicové II. - děti ročník 2012

Poslední trénink 19.12

Milý rodiče,

poslední trénink v tomto roce proběhne 19.12.2019. Tréninky celý tento poslední předvánoční týden budou tak nějak vánočně hravě laděny :-).

První trénink po Vánocích proběhne 7.1.2020.

Hezký den,

A + V

Vánoční čtyrboj 12.12

I za slečnu trenérku Vendy bych ráda pochválila děti společně s rodiči :-), kteří jste se učastnili čtyřboje a také Vám za to poděkovala. I když jsem se nemohla zúčastnit, sledovala jsem výsledky z povzdálí a velmi mě potěšily. Jsem si jistá, že mou nepřítomnost vynahradila Vendy natolik, že jste si ani nestačili všimnou, že na závodech chybím :-).

Výsledky závodů docela hezky ukazují, jak na tom děti jsou - tedy samozřejmě, že některým se závody podařily méně, některým více, do toho nervozita... 

Předvánoční týden nás čekají vánočně laděné tréninky - více hravé :-), ale po Vánocích opět naběhneme na "přísnější režim" ať jsme na dalších závodech ještě lepší :-).

A + V

Mikulášský trénink 5.12

Svatý Mikuláš nezapomněl ani na nás atlety. Připravil si pro nás plánek, podle kterého jsme postavili překážkovoiu dráhu speciál, kterou měly poté děti za úkol zdolat.Nejrychlejší 3 holky a 3 kluci dostaly drobnou odměnu, se kterou se povětšinou rozdělily s ostatními :-). Mikuláš měl samozřejmě něco drobného pro každého. Za oknem nám totiž nechal pár slaďoučkých pendreků :-)

Podívejte, jak jsme krásní! (26. a 28.11)

Kromě neustálé přípravy na vánoční čtyřboj jsme dostali i krásná modrá oddílová trička! Doufám, že v třičku děti budou i závodit :-).

Vánoční čtyrboj

Příhlášky a informace zde https://atlevitko.cz/index.php/kalendar-akci/201-vanocni-ctyrboj?date=2019-12-12-15-30 (i když vím, že už jste si určitě všimli :-).

S příhláškami prosím ale neotálejte, nejpozdější přihláška je do 6.12.2019.

V tomto a příští týdnu potrénujeme ještě více skok z místa a hod medíkem. Samozřejmě, že skok z místa trénujeme povětšinou v rámci rozeskákání a přípravy ke skoku do dálky :-).

Ještě jednou pěkný den

A + V.

Jak nám to jde v listopadu?

V minulých 14 dnech jsme se z vesela pustili do trénování atletických diciplín, které budou i na vánočním čtyřboji. Skok do dálky již máme zopáklý a dokonce jsme využili toho, že máme vytáhlé velikánské žíněnky a zkusili základy skoku do výšky - tleskáme dětem, byly skvělé! 

Problémový hod tenisákem jsme také cvičili a zaměříme se na něj ještě v dalším týdnu. Běh samozřejmě trénujeme neustále a jako přípravu na vytrvalostní běh děti běhali  v rámci výklusu po tréninku dohromady 3 minuty!

Zpoloviny listopadu jako by nám děti někdo vyměnil za kříčící paviány. Náštěstí se nám děti velmi rychle vrátili zpátky v původní podobě a už je zase můžeme pochválit :-).

Občas se nám objevily drobné konflikty, úšklebky a posměšky mezi dětmi. Vše se snažíme ihned řešit a hříšník nezůstane bez 50 dřepů a samozřejmě kázání ze strany trenérek :-). 

Chtěla bych Vás ještě poprosit, ať se určitě všichni hlásíte na vánoční čtyřboj, s Vendy tam budeme a těšíme se na výkony našich dětí!

Pěkný den,

A + V

Fotky z halloweenu

Fotky si lze nechat od teďka stáhnout na flešku (když si ji přinesete :-)) u mě.

A + V :-)

Listopadový týden plný novinek (5. a 7. listopadu)

Minulý týden tréninkům šéfovala paní trenérka Vendy a byla to teprve dřina :-), zaměřila se totiž s dětmi jednak na koordinaci, ale také na posilování bříška. Kromě náročnějšího posilování a složitějších štafet na koordinaci, kdy děti museli zapojit i trošku hlavičky a při posilování udržet bříško ve svalovém napětí, zahráli si děti i spoustu her a nechybělo ani zpestřené rozběhání. Byl to skvělý týden!

V dalších trénincích se budeme věnovat zejména gymnastice.

Pěkný den,

V + A

Hallowenský týden (22. a 24. říjen)

Milí rodiče,

rádi bychom se Vám představili v plné své kráse: