Aktuality tréninkové skupiny Alči Juřicové II. - děti ročník 2011

Poslední trénink - úterý 26.6.2018

Poslední trénink bude formou závodů,v čas a na místě klasických tréninků!
 
Závody budou jak pro děti, tak i pro Vás rodiče,takže doufám,že se vás zúčastní co nejvíce! Zbytek rodičů budeme očekávat jako fanoušky(třeba i s nějakým kokinkem) 😊
 
Závodit budeme ve 3 disciplínách:
* skok do dálky
*hod míčkem
*běh 200 m
 Abychom vše během té hodinky stihli prosíme,aby děti byly před tréninkem alespoň trochu rozcvičené.
Dále bych chtěla požádat 4 dobrovolné rodiče,kteří by nám při závodech byli ochotni pomoci.( Kdo by měl zájem, prosím o e-mail, abych s vámi mohla počítat)
 
2) LÉTO
Přes léto jste se měli možnost přihlásit na příměstské tábory. Proto prosím o úhradu celé částky,aby vaše děťátka na tábor mohla.
 
3)K  PŘÍŠTÍMU ROKU
Vy, jejichž děti již na tréninky atletiky VÍTKOVICE chodily,budou mít možnost podání přihlášky už někdy od 15.7.2018.
NEZAPOMEŇTE,aby vaše děti byly tam,kde chcete!!!
 
Tento školní rok byl místy chaotický, náročný, ale myslím, že se nám spoustu věcí podařilo a nějak jsme to společnými silami zvládli!!!
 
Mockrát Vám děkuji a doufám, že se spolu v příštím roce opět potkáme!!!
 
Vám všem přeji krásné léto a dětem nádherné prázdniny :)
 
Vaše trenérka Monča a Johča
( v případě dotazů, mě klidně kontaktujte)

Čokoládová tretra

Dobrý den, 

v pondělí 4.6. se na Městském stadioně ve Vítkovicích koná tradiční “čokoládovka”. Je možné se zde kvalifikovat do hlavního závodu konaného v rámci Zlaté tretry. Na akci musíte děti registrovat předem (http://online.atletika.cz/prihlaska/CokoladovaTretra?id=34765) a na závod je doprovodit. S dětma trenéři nebudou. Najděte si čas a zúčastněte se! Děti obdrží sladkou odměnu a zkusí si zazávodit na velkém stadioně. 

Joha a Monča :)

Velikonoční prázdniny

Ve čtvrtek 29.3. z důvodu Velikonočních prázdnin trénink nebude. Děkujeme za pochopení.

Veselé Velikonoce přejí Joha a Monča :)

Jarní prázdniny + Jarní atletický čtyřboj

V příštím týdnu o jarních prázdninách (12.3.-18.3.) tréninky NEBUDOU! 

Hned po jarních prázdninách jsme pro děti nachystali soutěž v atletickém čtyřboji. Závody se konají v pondělí 19.3. odpoledne v atletické hale v Ostravě-Vítkovicích. Informace najdete na hlavní stránce - děti je zde třeba přihlásit do 16.3. 
Pro všechny závodníky je nachystaná sladká odměna. 

Na děti se moc těšíme! 

Joha a trenéři atletické přípravky Vítkovice :)

Letní příměstké tábory

Dobrý den.

Někteří nedočkaví rodiče se mě již ptali na letní příměstké tábory. Konečně Vám můžu odpovědět - tábory budou. Bude jich celkem 5 a to v průběhu celých prázdnin. Přesnější info najdete přímo zde na hlavní stránce. Osobně bych doporučila s rozhodováním moc neotálet a přihlásit svou ratolest, co nejdříve. Pokud se bojíte, že děti by nechtěly na tábor s trenérem, kterého neznají je tu možnost přihlásit se na tábor, kde budu já. Ten se bude konat v termínu 20.8. - 24.8. Na všechny děti se já i ostatní trenéři moc těšíme. 

Joha :)

Vánoční tréninky

Dnes v úterý 19.12. proběhl poslední trénink roku 2017. Na děti se budeme opět těšit v roce 2018. První trénink proběhne ve čtvrtek 4.1.2018. Všem dětem i rodičům přejeme příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí a úspěchů v novém roce! :)

Joha a Monča

SHRNUTÍ INFORMACÍ

ZŠ PROVAZNICKÁ
Vždy se budeme scházet v prostoru u šatny, která je Vám k dispozici (k šatnám a tělocvičně projdete bočním šedou brankou). Pokud by bylo zamčené, zkuste zazvonit, příp. zaklepat... popřípadě pak máte na mě číslo, tak mi zavolat či prozvonit.
Odemknuté bude vždy 10 minut před začátkem tréninku a 10 minut po začátku (v ten nejvyšší pohyb).

PŘÍSPĚVKY/PŘIHLÁŠKA
Příspěvky se platí přes účet, info. k nim zjistíte, když rozkliknete online přihlášku. Přihláška musí být jak v elektronické podobě, tak v papírové, ve které nám potvrzujete zdravotní způsobilost dítěte. Příspěvky se musí zaplatit do 17.9.2017 a pokud byste chodili jen jednou týdně, bohužel i tak se musí zaplatit celá částka na rok.

OMLUVENKY
Pokud budete nemocní, stačí napsat krátký mailík ohledně absence na tréninzích. 1 - 2 tréninky není nutné ani omlouvat, spíš se jedná o nějakou dlouhodobější nemoc či absenci.

OBLEČENÍ
Vítkovická trička budou děti dostávat okolo Vánoc, jsou součástí přihlášky. Kdo si navíc ještě objednal šusťákovou bundu a elasťáky, penízky budeme vybírat na přelomu zaří/říjen.

PRVNÍ TRÉNINK

Ach ty prázdniny, kde se jen poděly... Ale ne, nezoufáme, na trénovací rok se už velmi s paní trenérkou Mončou těšíme :-) a doufáme, že děti také. 

První náš trénink proběhne ve čtvrtek 7.9.2017 na ZŠ Provaznická. Trénink bude z části informační, řekneme si pár věcí k průběhu roku a hlavně pak, jak to na ZŠ Provaznické funguje (zejména pro naše nové atlety :-) ), počítám, že čas nám určitě zbyde, tak si trošičku i s dětmi zatrénujeme. Trénujeme od 17:45 do 18:45.

KDE PŘESNĚ ČEKAT?
PRVNÍ TRÉNINK! - POČKÁME SE PŘÍMO NA VENKOVNÍM HŘIŠTI (LAVIČKY OKOLO OVÁLU), PROJDETE BRÁNOU PRO VEŘEJNOST

Od druhého tréninku budeme chodit šedou brankou (nachází se až za vstupem do školy, u fotbalového hřiště), ze které vede chodníček k budově s tělocvičnami, která je průchozí na venkovní hřiště. V budově se počkáme, kdyby byla zamknutá, tak čekejte před vstupem do budovy.

CO S SEBOU?

Sportovní oblečení (dle počasí), radši více než méně :-), Šiltovku! (nebo jinou pokrývku hlavy v případě velikého sluníčka), pevnou obuv!!! a DOSTATEK PITÍ. Dále pak VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKU.

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST...
- Příspěvky se platí přes účet, ne hotově. (vše ohledně příspěvků najdete na stránkách)
- Z předešlých zkušeností je lepší si zaškrtnout větší velikost trička pro děti, protože nám velmi rychle rostou. (opravdu, každoročně je s velikostmi problém)... kdo by chtěl velikost změnit VYŘEŠÍME NA TRÉNINKU.
- Pokud by náhodou pršelo, trénink a budoucí tréninky proběhnou v tělocvičně (sraz je stejný).

DŮLEŽITÁ INFORMACE
Do středy 6.9.2017 budu v zahraničí. Volat v případě nutnosti určitě můžete, ale nejraději Vás odkáži na svůj mail - 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nemějte strach, odepisovat budu, mám data i do zahraničí. Zde mé telefonní číslo 603952807.

Moc se těšíme, trenérky Alča a Monča