Aktuality tréninkové skupiny Domči Javůrkové - ročník 2011

Jarní prázdniny

V termínu od 4. do 8. února mají Ostravské děti jarní prázdniny. Z důvodu uzavření škol a velké absence dětí na trénincích budou tréninky zrušeny. Od pondělí 11. února budou tréninky probíhat ve Vámi již zvyklých časech a dnech.

Dětem přejeme krásné prožití jarních prázdnin a hlavně ve zdraví :-)

Informace prosinec

Dobrý den, píši Vám ohledně informací pro následující období:

 
Příští týden v neděli se budou konat  předvánoční závody, kam je nutné děti přihlásit pokud budete mít zájem více informací naleznete na našich webových stránkách zde: https://atlevitko.cz/index.php/8-aktuality/1132-16-11-2016-predvanocni-zavody-4
 
A jelikož je tady konec roku, Vánoce a hromady cukroví se blíží, dovoluji si Vás pozvat společný trénink rodičů s dětmi. Nastal čas protáhnout ztuhlé kosti, svaly a ukázat dětem skvělé sportovní výkony :-) Tento trénink se bude konat  středu 19.12. v klasických časech tréninků, tedy pro první skupinu 17:00-18:00 a pro druhou skupinu 18:00- 19:00 hod. Stačí účast jednoho rodiče, ale mohou se zúčastnit klidně i oba rodiče :) . V případě, že by to opravdu nešlo může samozřejmě na trénink přijít i dítko samo, ale zkuste využít příležitosti motivovat a zasportovat si s vlastní ratolestí.
Sebou si vezměte pouze sportovní oblečení a obuv, pití a smysl pro humor s dobrou náladou :)
Prosím potvrďte mi účast na tento email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) ať vím kolik se Vás zúčastní. Do emailu mi napište, že se zúčastníte, do které skupiny přijdete (1.sk.17:00-18:00hod, 2.sk.18:00-19:00hod) a jméno vašeho dítka. V případě velkého zájmu hlavně v první skupince bych udělala drobné změny a třeba některé rodiče s dětmi přesunula do druhé skupinky kde je dětí méně, ale to bych Vám napsala v případě nutnosti.
Doufám, že  se sejdeme v hojném počtu :)

Tento trénink bude poslední v letošním roce a poté se spolu sejdeme v novém roce a to v pondělí 7.1.2017

Podzimní prázdniny - zrušení tréninku

Příští týden v pondělí (dne 29.10.2018) je z důvodu podzimních prázdnin zrušen náš atletický trénink. Ve středu už se sejdeme opět normálně :)

 

Pěkné volno všem dětem popřípadě i rodičům přejeme :)

23.08.2018 - První trénink a info

Dobrý den,

první trénink bude probíhat v pondělí 3.9. Bude se jednat  hlavně o informační schůzku pro rodiče, kde dostanou pokyny k celému školnímu roku. Pro děti připravíme něco na zabavení popřípadě při dostatku času už začneme zlehka trénovat. Sraz bude pro druhou skupinu v 18 hodin zezadu od vchodu do tělocvičny na Porgu. Děti ať si s sebou vezmou sportovní oblečení i obuv a pití. V případě hezkého počasí budeme venku na hřišti, kdyby pršelo schováme se do tělocvičny.

Už se na Vás moc těším :)
Trenérka Domča Javůrková