Aktuality tréninkové skupiny Domči Šindelové - ročník 2009

Zrušení pondělních tréninků

Dobrý den,

z důvodu uzavření školy PORG v pondělky před státními svátky (konkrétně 30.4 a 7.5.) budou tyto pondělní tréninky zrušeny. Pokud zde budete a nebudete mít plány doporučuji udělat si místo toho výlet na závody v úterý 1.5. do Frýdku-Místku :)

Letos se opět na 1. máje konají ve Frýdku-Místku Májové závody, kterých se mohou zúčastnit všechny děti, které maji chuť závodit. Součástí tohoto závodu je závod družstev přípravek Moravskoslezského kraje. Rodičům nominovaných dětí do družstev přípravek byl zaslán mail. 

Pokud se chcete se svými dětmi zúčastnit, pošlete přihlášku nejpozději do soboty 28.4. na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihlášku na závody posíláme hromadně za celou Vítkovickou přípravku. Do mailu uveďte jméno, příjmení, ročník narození a jaké disciplíny jste si vybrali. Ještě připište, jestli pojedete autem nebo společně autobusem. Ze zkušenosti víme, že většinou rodiče na tyto závody jezdí s dětmi, tak by pak bylo zbytečné objednávat celý autobus třeba jen pro 5 dětí.

Přihlášení obdrží přesné info o srazu ve Vítkovicích nebo ve Frýdku mailem v neděli 29.4.2018. 

Disciplíny:
Přípravka 2007/2008 - 60 m, 300 m, dálka, míček, 4x60 m (štafety vybírají trenéři na místě)
Minipřípravka 2009/2010 - 60 m, 300 m, skok z místa míček, 4x60 m (štafety vybírají trenéři na místě)
Benjamínci I 2011/2012 - 60 m, skok z místa
Benjamínci II 2013 a ml. - 60 m, skok z místa

Časový pořad najdete v aktualitách

Na tyto závody se z trenérů bude přítomen: Marťa, Aďa, Hanka, Mirek, Alča.

 

Děkuji.

 

Mějte se pěkně  

S pozdravem 

Domča Š.

Informace jaro

Dobrý den,

 
píši pouze informativně, že na Velikonoční pondělí trénink neprobíhá :)
Další informace velmi důležitá po Velikonocích prosím už vybavte děti na trénink pro jistotu teplým oblečení bude-li nám počasí přát chtěla bych už vyrazit  ven :). Takže raději několik vrstev a budeme případně svlékat.
 
Děkuji
Pěkné Velikonoce :)

První trénink

Dobrý den,

 
přeji všem pohodový vstup do nového roku 2018 :). Pouze informačně první trénink bude probíhat již zítra ve středu 3.1.2018 v klasických časech.
 
Pěkný večer
S pozdravem
Domča Šindelová

Zrušený trénink

Dobrý den,

 
včera mi bylo oznámeno ze školy Porg, že ve středu potřebují tělocvičnu. Z tohoto důvodu bohužel musíme středeční trénink 15.11.2017 zrušit. Takže se potkáme v pondělí 13.11 a potom za týden zase v pondělí 20.11. v klasických časech.
 
Pěkný víkend :)
S pozdravem 
Domča Šindelová

První trénink

Tak jako vždy prázdniny velmi rychle utekly a pro nás to znamená jediné tréninky jsou opět tady!! :) První trénink se uskuteční v pondělí 4.9.2017 v 18:00. Tak jako vždy na tréninky choďte o fousek dříve ať se děti stihnou převleknout popřípadě si zajít na záchod. Když bude pěkně budeme venku, v případě deště se schováme do tělocvičny. Sraz budeme mít jako loni zezadu od tělocvičny u školy Porg ve Vítkovicích. Prosím rodiče aby neparkovali na malém parkovišti u hlavního vstupu do školy, ale zezadu od tělocvičny, kde máme sraz. 

S sebou doneste prosím vytištěné přihlášky, které mi dáte, dále at děti mají sportovní oblečení, vhodnou obuv, pití a samozřejmě dobrou náladu a úsměv!! :)

Ze startu podáme informace novým členům a odpovíme na Vaše dotazy a potom se již směle vrhneme na trénování.

Pěkný poslední týden prázdnin a za týden naviděnou!

Posíláme pozdrav trenérka Domča a Evka :)