Aktuality tréninkové skupiny Adi Šnobelové - děti ročník 2009

Změna!!!

Dobrý den, 

příští týden ve středu 20.3. je tělocvična z technických důvodů uzavřena, proto jsem nucena trénink zrušit, přece jenom si myslím, že 8 stupňů je na trénink venku ještě docela málo. Hlavně nechci aby se děti nachladily před blížícím se Jarním čtyřbojem. 

Hezký zbytek dne.

Adéla 

Jarní čtyřboj

Dobrý den, 

V úterý 26.3. se bude konat Jarní čtyřboj, je potřeba podat online přihlášku, kterou naleznete v aktualitách. Přihlášku můžete poslat nejpozději do soboty 23.3. 

Budeme se na Vás těšit.

Adéla 

Atletický víkend 8.-10.3. 2019

Dobrý den,

upozorňuji, že termín odevzdání přihlášek a přijetí platby na Atletický víkend je do zítřka 28. 2.

- kdo by měl ještě zájem, máme poslední volné místo tak šup šup! (veškeré info ohledně víkendu máte v emailu)

 

Marťa

Prázdniny

Dobrý den, 

tento týden tréninky nebudou z důvodu jarních prázdnin. Uvidíme se 11.2.

Hezký zbytek týdne.

Adéla 

Prázdniny

V pondělí 29.10. trénink nebude, děti mají podzimní prázdniny, uvidime se ve středu 31.10 :-) 

Adéla 

Tělocvična

Hezký den, 

v pondělí dne 22.10 proběhne první trénink v tělocvične. Sraz si dáme před hlavním vchodem do školy, na děti bude čekat trenérka Vendy Fojtů. Přesnou adresu školy naleznete na našich stránkách v sekci tréninky a kontakty. Trénink bude trvat pouze hodinku. 

Adéla  

Atletický víkend 5.-7. 10. 2018

Víkend je již minulostí a tak bych vám tady chtěla shrnout co jsme všechno stihli. V pátek jsme si dali večeři byly to kuřecí kousky s rýží a jakmile nám slehlo šli jsme ještě všichni potrénovat do tělocvičny. Čekal na děti kruhový trénink, který všichni zvládli skvěle. Pak už se jen všichni umyli a šlo se spát, protože bylo dost hodin. Sobotu jsme zahájili krátkým výběhem a protažením. Snídaně byla formou švédských stolů to znamená, že každý si dal na co měl chuť. Celé dopoledne jsme strávili venku a zahráli si plno her ať už to byly kámen, nůžky, hoňka nebo běhací hra s papírky, bylo toho opravdu dost a všichni se už těšili na oběd. Měli jsme uzenou polévku a boloňské špagety. Následoval odpolední klid, aby si děti mohly pouklízet a nečerpat novou energii. V 15h. jsme se všichni vydali směr Martiňák, počasí nám přálo a tak jsme to všichni zvládli i s pár kopci. Ušli jsme 11km. Vyšlo nám to tak, že jsme se vrátili rovnou na večeři na kterou jsme měli kuřecí řízek s bramborovou kaší. Po večeři se děti šly umýt a v pyžamkách jsme měli sraz v jídelně, kde jsme se podívali na pohádku Zootropolis. Nedělní ráno jsme se opět před snídaní trochu rozhýbali, zahráli si běhací hru a protáhli jsme se. Dali jsme si snídani a bylo na čase si začít balit věci. Když vše bylo hotovo mohli jsme se vydat na trénink. Po rozběhání a rozcvičení jsme si pořádně zasoutěžili v družstvech a poté ještě ve dvojicích při hře zvířata. Po obědě děti dostaly malou odměnu za to, jak celý víkend s přehledem zvládly.

 

A my trenéři se budeme těšit na další víkendy!!!

Fotky budou co nejdříve v galerii.

Zahajovací závod

Dobrý den, 

v úterý dne 9.10. pořádáme již tradiční zahajovací čtyřboj. Děti budou absolvovat tyto disciplíny: 60m, skok do dálky, hod míčkem a 400m. Na závody je nutné se přihlásit předem pomoci elektronické přihlášky. Vaše malé sportovce můžete přihlašovat do 6.10. Postup vyplnění  el. přihlášky a veškeré informace ohledně závodu naleznete v hlavních aktualitách. Podmínkou jsou zaplacené oddílové příspěvky! Budu se na Vás moc těšit, věřte, že závody vždy probíhají v pohodové atmosféře a všechny děti dostanou malou odměnu.

Adéla  

Trénink - 26.9.

Dobrý den, 

ve středu 26.9. mě na prvních 20 minut tréninku zastoupí trenérka Verča Bártová, která bude děti čekat u vrátnice v 16:00. 

Děkuji za pochopení.

Adéla 

Trénink - 17.9.

Dobrý den, 

v pondělí 17.9. bude stadion uzavřen z důvodu konání fotbalového zápasu. Pro nás to znamená to, že se pořádně proběhneme v Bělském lese. Sraz si dáme u vstupu do lesa, vedle zastávky Zábřeh - konečná zastávka linky č.11, trénink bude trvat pouze hodinku. Ještě připomínám, že někteří z Vás mi stále nedonesli vytištěnou přihlášku s GDPR. 

Budu se na Vás těsit. 

Adéla