Aktuality tréninkové skupiny Evy Škápové - děti ročník 2012

Dnes 19.2 trénink zrušen

Velmi nás to mrzí, ale jsme obě dve nemocné, a proto dnes trénink rušíme. Uvidíme se 21.2 ve čtvrtek :-). Nemocní odpočívejte a zdraví si udělejte doma pár dřepíků.

E + A

Jarní prázdniny

Připomínáme, že během jarních prázdnin se tréninky nekonají. Na děti se budeme těšit 12.2. Přejeme všem ať si užijí volno. E+A

Začneme trénovat 8.1.2019

Trenovat a vyběhávat cukrovi začneme příští týden v utery 8.1.2019.

Tėšíme se! E + A

Trénink 18.12.2018 poslední v tomto roce

Poslední trénink v tomto roce proběhne 18.12.2018 samozřejmě ve vánoční atmosféře :-). Ve čtvrtek 20.12.2018 JE TRÉNINK ZRUŠEN, paní trenérka Alenka totiž nenakoupila trenérce Evičce ještě dostatek dárečků pod stromeček (že Ali ? :-)) ).

Těšíme se moc na zítřejší vánoční trénink!

A + E

Halloween-hodnocení

Touto cestou bychom chtěly poděkovat všem rodičům za aktivní přístup. Život je taky o srandě a proto si ceníme,že jste se zapojili a vyslali děti na trénink v maskách. Věřím,že si to užily a poznaly naší praštěnou stránku osobnosti.Všechny děti byly překrásné. Fotodokumentaci naleznete zde.https://atletika2012.rajce.idnes.cz Heslo vám zašlemě emailem. Děkujeme moc a sportu zdar !

Hallowenský trénink 1.11.2018

I letos si s dětmi uspořádáme Hallowenský trénink :-). Chtěly bychom Vás tedy poprosit, abyste dětem pořídili nějakou hallowenskou masku, ve které by se dalo i trošku pocvičit, zvládnou překážkovou dráhU speciál a trošku si i zasoutěžit. 

Těšíme se a pokud to budeme stíhat, tak vyfotíme i nějakou fotečku :-).

E + A

Podzimní prázdniny- zrušení tréninku

Z důvodu konání podzimních prázdnin se příští týden v úterý 30.10. ruší trénink. Ve čtvrtek pak bude trénink normálně.Užijte volna

Oblečení jak na ven tak do tělocvičny

Prosíme, abyste dětem dávali jak oblečení do tělocvičny, tak na ven. Známe.. nebo tedy spíše neznáme podzimní počasí :-). Občas se nám změní z hodiny na hodinu. Pokud bude možnost chodit ven, klidně budeme chodit ven až do konce října - s pozdější skupinkou už to na venek moc nevypadá, protože se stmívá... ale přesto, je možné, že to ještě týden zvládneme.

Děkujeme E a A

Zahajovací čtyřboj 9. října

Kdo už si na stránkách informace k zahajovacím čtyřboji přečetl či dokonce už děti přihlásil... ty velmi chválím. Kdo ještě ne, tak je ten správný čas se pustit do přihlášování. Všechny disciplíny máme s dětmi vyzkoušené a závody probíhají v zábavné ani trochu stresující atmosféře :-).

ZÁVODY JSOU MÍSTO TRÉNINKU!!!

Zde jsem Vám zkopírovala informace, které naleznete hned na úvodu našich stránek :-).

PŘIHLÁŠKA NA ZAHAJOVACÍ ČTYŘBOJ

 

Pořadatel: trenéři atletické přípravky AK SSK Vítkovice
Přihlášky: online přihlášky na www.atlevitko.cz do soboty 6. 10. 2018      
Vyhlašování: ihned po ukončení závodu (každý dostane nějakou drobnost a nejlepší 3 v každém ročníku obdrží medaili a diplom)
Účastníci: atleti vítkovické přípravky, děti narozené v roce 2008 – 2014. Podmínkou účasti jsou zaplacené oddílové příspěvky!!!
Místo konání: Městský stadion Ostrava Vítkovice 
Disciplíny: ročník 2011 a mladší – 60 m, dálka, hod míčkem, 200 m
                 ročník 2008-2010 – 60 m, dálka, hod míčkem, 400 m

V dálce a míčku mají všichni závodníci 3 pokusy. Dálka se měří z místa odrazu

Časový pořad: Stadion bude otevřen od 15:00 hodin    
                       Zahájení v 15:30 hodin 

Pro urychlení závodu budou děti rozděleny dle kategorií do skupin.
Skupinkám budou přiděleni vedoucí, kteří s nimi budou postupně obcházet jednotlivé disciplíny.
Veškerý doprovod, prosíme, aby se zdržoval pouze na tribuně. Na hřišti se mohou pohybovat pouze děti. V případě špatného počasí, bude závod zrušen. Před závody 7.10.2018 bude na www.atlevitko.cz vyvěšené info.

JEŠTĚ DODATEK

Kdyby se našli rodiče, kteři by nám pomohli u disciplín, byli bychom rádi. Dejte vědět na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na závody je nutné přihlášení předem prostřednictvím elektronické přihlášky (zelené tlačítko "Přihlásit na závod" na pravé straně nahoře u detailu závodu

Po přihlášení Vám bude obratem doručen email s potvrzením účasti a současně uvidíte jméno přihlášeného dítěte v seznamu účastníků v zápatí detailu závodu. 
Podmínkou účasti jsou uhrazené oddílové příspěvky!!!

A TAKÉÉÉ
Všechny děti od nás dostanou nějakou tu odměnu, ovšem jen 3 v každém ročníku obdrží diplom a medaili. Věříme, že všichni budou bojovat jako draci :-).

 E a A

Pilně trénujeme na závody

Dobrý den :-),

za těch pár zářijových týdnů jsme s dětmi stačily vyzkoušet již všechny disciplíny, které budou na zahajovacích závodech v říjnu (více info. Vám již brzy napíši :-). 

Skákaly jsme do písku, běhaly sprinty, házely tenisákem a vytrvale běháme neustále :-). Vůbec by nám nevadilo, kdyby na závodech bylo i více disciplín - jako skakání přes švihadlo, překážková dráha, běh přes překážky či dokonce štafeta. To všechno jsme už za těch pár týdnů stihly vyzkoušet!

Samozřejmě se i na trénincích bavíme a hrajeme spoustu her :-). Snad Vám děti popovídali.

Závody budou hlavně zábava a jinačí forma tréninku, nic se děti nemusí bát. A po závodech se děti můžou těšit na takové malé překvápko, které pro ně připravujeme :-).

Krásný zbytek víkendu.
A brzy i s info. ohledně závodů, Evka a Alča