26.05.2018 - ČESKÝ BĚH ŽEN

Kategorie:
Závody
Datum:
26. květen 2018 09:00
Místo konání:
Ostrava - Karolína - Nám. Biskupa Bruna, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz
Ostrava

Vybíháme v sobotu 26. května 2018

Závod odstartujeme u OC Nová Karolina v Ostravě, kde navíc po celý den bude bohatý a zábavný program pro celou rodinu.

ČASOVÝ POŘAD
  9.30 Rodinný běh s dm
10.30 Nordic Walking 2,5 km
11.20 běh žen 2,5 km
12.15 běh žen 5 km
13.20 běh žen 10 km
Organizátoři si vyhrazují právo na změnu. 
 

Webové stránky: www.ceskybehzen.cz

 
Celým dnem bude provázet Jakub Kohák
- moderátor, režisér, herec a jeden z nejvtipnějších občanů galaxie Mléčná dráha. Je považovaný za největšího světového propagátora ženského běhu a pravděpodobně ho i vynalezl. Jako první matematicky definoval koeficient běžeckého štěstí, tzv. Kohákovo číslo. Bude moderovat, bude vyhlašovat a bude jen a jen Váš!

Startovné: 390 Kč pro jednotlivce a 1400 Kč pro týmy. Cena platí do 31. 12. 2017.

              Od 1. 1. 2018 se zvyšuje na 490 Kč pro jednotlivce a 1800 Kč pro týmy. Tak neváhejte! :)

Co vše je v ceně závodu?
Startovné pro ročník 2018 Běžecké funkční triko Dárková taška Pojištění proti úrazu a SMS výsledkový servis Pitný režim a občerstvení po běhu Vaše fotka ze závodu, pamětní medaile a e-diplom. 

K tomu navíc…

Profi rozcvička před startem.
Protáhnout a zahřát se před závodem můžete s našimi fitness guru. Rozcvičku povedou jen pro vás a vy budete mít před startem jistotu, že jste udělaly pro své tělo to nejlepší.
 
Doprovodný program po celý den
Pro vaše děti budou připraveny trampolíny, sportovní soutěže nebo výtvarné dílny. Samozřejmě chystáme program taky pro vaše drahé polovičky, takže vyrazit můžete s celou rodinou.
 
Hlídání dětí po dobu závodu
O vaše děti se v průběhu samotného závodu postaráme v dětském koutku, kde je budeme střežit jako oko v hlavě. Vy se tak můžete soustředit jen na svůj výkon a vychutnat si radost z běhu naplno.
 
Zábavný vyhlašovací ceremoniál s tombolou
Na terase OC Nová Karolina vyhlásíme tři nejlepší z vás na každé trati. Automaticky jste taky ve hře o ceny v tombole a jako na každé pořádné party, ani tady nebude chybět hudba a dobré pití. O to, abyste se nenudily, se celou dobu bude starat moderátor Jakub Kohák.

 

TEN NEJUSMĚVAVĚJŠÍ ZÁVOD NA SVĚTĚ!!!

S úsměvem na tváři

Běhat kolem dětí, manžela, firmy nebo šéfa můžete celý rok. Na 5. ročníku Českého běhu žen ale máte jedinečnou šanci zaběhat si jen tak pro radost. Na jedné ze tří krásných tratí v srdci Ostravy se určitě najde každá z vás. Vytáhněte kámošky, ségry, mamky, dcery nebo kolegyně z práce a zaběhejte si s „babama“, které jsou prostě v pohodě!

Žádní chlapi na trati

Teda, ne že by na tuhle akci žádní nechodili… ale rozhodně nepoběží s Vámi, milé dámy. Závod je totiž jenom váš! Pánové a chlapi jsou u nás povoleným dopingem, můžou vás tak plně povzbuzovat, obdivně koukat a tleskat vám v cíli. Věřte tomu, že na vás budou pyšní a že se tady nudit rozhodně nebudou. S klidem a bez obav vezměte i toho svého, ať vidí, co ve vás je!

Zábava pro celou rodinu

Během to sice začíná, ale rozhodně jím celý den nekončí. Cíl je totiž zároveň startem oslavy vašeho výkonu, vyhlašování vítězů, předávání diplomů a zábavy pro celou vaši rodinu. Hudba bude hrát, chlapi pyšně tleskat, děti se bavit a hlavními hvězdami toho všeho budete vy! Jo, a holky… celou akci moderuje Jakub Kohák!

S námi běží holky i dámy, které

…   běhají pro zábavu

Je nám jasné, že pro většinu z vás běh neznamená jen výkon, ale hlavně a především radost. A aby byla ještě větší, dostanete od nás v cíli balík  dárků. Je přece úplně jedno, kolik uběhnete. Důležité je zaběhat si s holkama, které to mají stejně jako vy!

…běhají s dětmi

Pro běžecké mámy není větší potěšení než sdílet radost z běhání se svými miláčky. Vezměte je na jejich první závod. Český běh žen vám dá na speciální jednokilometrové trati možnost užít si běhání s vašimi dětmi, a to klidně i v kočárku

…běhají jako o život

Některé z nás si pro dokonalý zážitek z běhu potřebují dát pořádně do těla. Hrábnout si na dno svých sil. Trhat asfalt podrážkami bot. Zaběhnout si „desítku“ na Českém běhu žen je prostě výzva, která se neodmítá!

Kolik jsme už... společně jsme za 5 let oběhly zeměkouli po 50. rovnoběžce a k tomu něco navíc …celkem 27 232,5 km

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Powered by iCagenda