Deníček ze soustředění 2019

Pátek 30.8.2019 - 17:55

Už i my trenéři jsme doma - zpátky v civilizaci. Jsme rádi, že jsme všichni tento náš společný tábor přežili a pořádně jsme si to užili. Snad jste mnozí pochopili, že i bez vymožeností moderní doby se dá žít.
Po zhodnocení nás trenérů, musíme konstatovat, že po dobu 11 let, kdy tábory pořádáme, to byla naše nejlepší akce.
Ve fotogalerii najdete něco málo fotek. Došla totiž šťáva v mobilech :-). V příloze najdete  náš speciální jídelní lístek.

Soustredeni2019

 

Pátek 30.8.2019 - 6:40

Máme za sebou celkem bouřlivou noc. Ač jsme si mysleli, že počasí nám vyšlo neskutečně, tak poslední noc stála za to. Ve 22:00 se rozpršelo a chudáci ti, co chtěli spát pod širákem. Ti museli pěkně rychle začít sprintovat i se svými věcmi zpátky do stanu :-). Nad ránem se rozpršelo znova, ale žádná pohroma. Děti to zvládly úplně v pohodě.

Čtvrtek probíhal ve znamení her a sbírání bodíků pro své družstva. Večer jsme opékali špekáčky s párky u obřího táboráku.

Děti ještě spí. Dnes je čeká závěrečné dopoledne, kdy se rozhodne, která prehistorická tlupa bude nejlepší, balení věcí a návrat zpátky do civilizace :-).

 

Čtvrtek 29.8.2019 - 5:00

Krásné dobré ráno. Po včerejší snídani jsme si nachystali celodenní svačinku podle své chuti. Mňamka - bageta, sýry, salámy, zelenina, marmoška či med, tyčinka, jablko a pití. Poté jsme se vydali směr Klimkovice lázně. Tam jsme se pěkně vyblblia vrátili se zase do tábora, lde nás čekala dobrá večeře, kterou nám připravila trenérka Domča a vrhači. Ti totiž museli hlídat tábor, aby nám nikdo nic nevzal. Po zpívání písníček jsme se vydali na noční hru tamtam. 

Teďkom mají všichni ještě hlubokou noc 😃.

 

Středa 28.8.2019 - 7:29

Po včerejším odpoledním tréninku, jsme si na večeři dali nudle s mákem. A pak to začalo - noční radovánky. Nejprve u táboráku se jednotlivé skupinky - mamuti, ohýňci, šišky, trávy a kaštanci představili ve svém prehistorickém oblečení. Kostými byly opravdu úžasné. Poté jsme si zahráli hru na světlušky a huraaaá na kutě.

Dnes nás čeká výlet. Papáček 🙂

 

Úterý 27.8.2019 - 6:18

Máme za sebou třetí noc a boj o to, kdo bude mít noční hlídky. Je to zážitek. Děti musí střežit tábor a zároveň poznávaji krásy noční přírody. Za chvilku máme budíček a rozcvičku.

Přejeme všem krásný den

 

Pondeli 26.8.2019 - 17:49

Dostavame spoustu sms od rodicu, jestli jsme v poradku a zda potrebujeme s necim pomoci. Vsem dekujeme za optani. Jsme v pohode. Dnesni bourka se nam zdarne vyhyba.

Dopoledne nam svitilo slunicko a my makali jako draci. Odpoledne se slunce schovalo za mraky a z dalky jsme poslouchali, jak bouri. Na nalade nam to vubec neubralo a bavime se skvele dale.

Za chvili nas ceka vecere a vecerni hry

 

Pondělí 26.8.2019 - 7:00

Děti žijou 😄.

Už máme za sebou 2 noci ve stanech a musím říct, že vše klape jak má. Prozatím jsme nepocítili, že někomu chybí mobil, počítač nebo elektřina :-).

Dokonce se nám tady v neděli večer prohnala letní bouřka, ale zvládli jsme to dobře.

 

 

 

 

 

Pokuď to jen trošku bude možné (bude dostupný elektrický proud a mobilní signál), budeme Vám zde psát drobné info, co se na táboře děje :-).

Attachments:
Download this file (jídelníček_tábor.pdf)jídelníček_tábor.pdf386 kB