Aktuality tréninkové skupiny Lucky Červenkové - děti ročník 2009/2010

Tréninky během zimního období

Milí rodiče,

jelikož se nám znatelně ochladilo a začalo se dříve stmívat je na čase zahájit s dětmi zimní část přípravy. To znamená tedy, že každý trénink (od 4.11.2019) se bude konat v tělocvičně na Městském stadioně od 18:00 - 19:00. Sraz si dáme vždy přímo na místě.

Opět platí, že všichni s sebou musí mít švihadlo! Ať trošku potrénujeme kotníčky a připravíme se na závody.

Přeji hezký zbytek víkendu a v pondělí se doufám sejdeme v plném počtu, budu se těšit.

S pozdravem,
Lucka

Podzimní prázdniny

Tréninky během podzimních prázdnin se konat nebudou. Tudíž v pondělí 28.10. a ve středu 30.10. mají děti volno.

Těším se na všechny v listopadu:-).

S pozdravem,
Lucka

Trénink 16.10. v tělocvičně

Dnešní trénink (16.10.2019) se uskuteční z důvodu nestabilního počasí v tělocvičně od 18:00-19:00. Sraz si s dětmi dáme opět přímo v tělocvičně. S sebou akorát dobrou náladu, chuť trénovat a švihadlo :-).

Těším se na Vás.
S pozdravem,
Lucka

Pondělní trénink 9.10.2019

Dnešní trénink se bude konat z důvodu nepříznivého počasí v tělocvičně od 18:00-19:00. Kdo tam ještě nebyl, tělocvična se nachází na konci hlavní tribuny, když půjdete směrem od vrátnice. Sraz si dáme přímo v tělocvičně.

Už se na Vás těším.

S pozdravem
Lucka.

Organizace

Vážení rodiče,

první měsíc byl trochu hektický a Vašim ratolestem se často střídali trenéři. Věřím však, že to všichni zvládli a poznali alespoň tréninkové způsoby a metody jiných. Nyní se Vám budu věnovat převážně já.  Přesto, kdyby se něco přihodilo, bude za mě pondělní tréninky suplovat trenér Honza a středeční Alča (s oběma již děti trénink absolvovaly). V případě jakýchkoliv problémů, nejistot nebo dotazů se  obracejte na mě.  Způsob komunikace mezi námi zůstane stejný. Informace ohledně změn v tréninku budou psány na web a také rozesílány mailem. V příznivém počasí nám tréninky stále zůstanou v pondělí a ve středu od 16:30-18:00 venku. V případě nepříznivého počasí a v zimním období budeme trénovat v pondělí a ve středu od 18:00-19:00 v tělocvičně.

Dnešní pondělní trénink 7.10. 2019 bude ještě venku. Kvůli tomu, že už je však zima bude jenom hodinu. Tudíž od 16:30-17:30!!! Děti budou neustále v pohybu, takže se zahřejí, přesto prosím, oblečení odpovídající venkovním teplotám.

Poslední důležitá věc. Prosila bych, aby děti nosily na každý trénink v baťůžku švihadlo. Přes zimu ho budeme často používat.


Už se na Vás těším.

S pozdravem,
Lucka

DNEŠNÍ TRÉNINK 2.10

Dobrý den,

před chvílí jsem Vám posílala smsku, ohledně toho, že dnes budeme trénovat v tělocvičně od 18:00 - 19:00. Pršet nám začalo tak trošku na poslední chvíli, tak snad se mrknete alespoň na tu smsku, když už ne sem. Tělocvična se nachází na konci stadionu (projdete kolem restaurace a zkrátka až úplně dozadu). Přijdu ve vítkovické modré bundě.

Pěkný den, za Lucku trenérka Alča :-)

Trénink v pondělí 30.9. ZRUŠEN

Vážení rodiče,

z důvodu nepřízně počasí musíme dnešní trénink bohužel ZRUŠIT.

Čekala jsem do poslední chvíle, ale protože je počasí velmi nestabilní se silným větrem a jelikož nemůžeme dnes jít do tělocvičny, nebudu raději riskovat zdraví dětí.

Děkuji za pochopení.

Lucka

Trénink pondělí 30.9. - In-line park Sareza

Dobrý den,
v pondělí 30.9. je z důvodu konání fotbalového utkání bohužel opět uzavřen Městský stadion. Trénink se tedy bude konat v čase od 16:30 do 18:00 hod. v In-line parku Sareza (odkaz na web parku najdete TADY).
Tento trénink bude mít na starosti Honza a potkáte se v 16:30 u hlavního vchodu do areálu (vchod na in-line dráhu, po levé straně dětské hřiště).
S sebou standardní věci na trénink - sportovní oblečení, obuv a pití.
Trénink bychom rušili pouze v případě velmi nepříznivého počasí.
Omlouvám se za případné komplikace, ale některé věci neovlivním.

Lucka

Trénink středa 25.9. - Bělský les

Vážení rodiče,

bohužel tak úplně nezafungoval informační kanál ze stadionu a nedostala se ke mně informace o tom, že zítra se hraje mimořádně na stadioně fotbal a lze tak očekávat, že stadion bude zavřený.
Musíme tedy ukázat určitou dávku flexibility a uděláme si zítra tj. 25.9. v Bělském lese běžecký trénink.
Sraz je v 16:30 hod. na konečné tramvaje č.11, zastávka Zábřeh (TADY), kde vás bude čekat Pavel a Alena. Trénink bude standardně 1,5 hodiny, takže končíme +- v 18:00 hod. opět na místě srazu.
Trénink bychom zrušili pouze v případě velmi nepříznivého počasí - informaci bych vám dala na webové stránky nejpozději kolem poledne.

Omlouvám se za případné komplikace způsobené tím, jak je to narychlo, ale jsou věci, které neovlivním.

Lucka

Trénink středa 18.9.

Podle předpovědi by se sice mělo ochladit, ale nemělo by pršet, takže budeme trénovat 1,5 hodiny venku ve standardním čase 16:30 - 18:00 hod.
Děti prosím vybavte oblečením odpovídajícím teplotním podmínkám - ideálně tak, aby se mohly v případě potřeby svléknout, nebo obléknout.
Dnešní trénink už tedy bude s Luckou a potkáme se na klasickém místě u podchodu na rozcvičovací stadion.

Lucka