Aktuality tréninkové skupiny Martiny Lichnovské I. - děti ročník 2009

Info

Dobrý den,

mám pro vás informace ohledně dalších tréninků.

Ve čtvrtek 22.11. jsem mimo Ostravu a tak děti budou mít trenéra Marka Jalůvku.

V Úterý 27.11. bude výjimečně trénink pro obě skupiny najednou od 17-18h!!!!!!!!

Díky za pochopení.

Marťa

Takhle my si užíváme tréninky :-)))

135F03E0 1689 44A2 A27A D1E6381F52C7

Trénink 30.10.

V úterý 30.10. není trénink z důvodu podzimních prázdnin. 

Marťa

Podzimní testy

Dnes jsme zahájili tréninky v tělocvičně testíky. Tak tady jsou výsledky :-)

 

Testy podzim 2018 1.skupina

Trénujeme v tělocvičně!

Dobrý den,

jelikož už nám nepřeje počasí tak se od úterý 23. 10. přesunujeme do tělocvičny. Pozor tréninky budou úterky a čtvrtky od 17-18h!!! Budeme trénovat v tělocvičně Gymnázia, Ostrava-Hrabůvka na ulici Fr. Hajdy 1429/34. Pro ty co budou jezdit tramvají je to nejbližší ze zastávky Poliklinika nebo Josefa Kotase. 

Marťa

Pořád jsme venku!

Dobrý den, 

v příštím týdnu budeme ještě trénovat venku, dokud je hezké počasí byla by škoda chodit do tělocvičny. Tréninky budou jako vždy od 16:00-17:30. 

 

Marťa

Závody jsou za námi!

V úterý jsme místo tréninku pořádali závody pro naše malé atlety. Chtěla bych tady shrnout výsledky naší skupiny, protože jsem z výkonů vašich dětí byla opravdu nadšená. 

Moje skupina posbírala celkem 6 cenných kovů.

V ročníku 2008 jsme měli dvě zástupkyně Aničku K., která předvedla výkon přes 3 metry v dálce a slušnou 60 v čase 10,30 - celkově skončila 16. a Peťka M. 14.

V ročníku 2009 vyhrála Sabča, kde bych chtěla vyzdvihnout její výkon v dálce 330cm a míčku 32,75m. Těsně za ní na celkovém druhém místě skončila Adélka Kal. také s kvalitním míčkem 30,25m a prvenstvím v běhu na 400m. Poté se holky seřadily za sebou 6. Verča Kr., 7. Natka, 8. Kája, 10. Izabelka, 11. Alenka, 12. Saša. Verča Kr., Natka, Izabelka a Saška skočily přes 3 metry v dálce což jsou skvělé výsledky. Kája zase hodila slušně míčkem a to 23,5m. Ještě bych chtěla vyzdvihnout prvenství Verunky R. na 60m v čase 10,03, ta bohužel vinou zranění nemohla dál ve čtyřboji pokračovat. 

V ročníku 2010 jsme měli také dvě zástupkyně a rovnou medailové. Na prvním místě se umístila Lucka a na druhém Maruška. Obě holky předvedly 3metrové skoky a skvěle zaběhly oba běhy.

V ročníku 2011 nám závodila Anička Kr. a Alča B. Anička se se závodem skvěle poprala a vybojovala celkové 3. místo.

 

Mezi chlapci v ročníku 2008 jsme měli jediného zástupce Jirku, který hezky zaházel míčkem a celkově se umístil na 14. místě.

Mezi chlapci v ročníku 2009 dominoval Paťa L., který skvělým výkonem v dálce 352cm, v bězích a míčku 26,5 jasně vyhrál. Poté se kluci seřadili na 5. Radek, 6. Tom, 7. Marťa a 9. MirekZa zmínku stojí výkon Toma v dálce 375cm, protože to už je opravdu kvalitní výkon!!! 

 

Chtěla bych všem dětem pogratulovat ke skvělým výkonům. 

Mám z vás radost!!!

Marťa :-)

 

Trénink 11.10.

Dnes bude za mě trénink suplovat Marek, bohužel mám na 16h. lékaře.

 

Marťa

Atletický víkend 5.-7. 10. 2018

Víkend je již minulostí a tak bych vám tady chtěla shrnout co jsme všechno stihli. V pátek jsme si dali večeři byly to kuřecí kousky s rýží a jakmile nám slehlo šli jsme ještě všichni potrénovat do tělocvičny. Čekal na děti kruhový trénink, který všichni zvládli skvěle. Pak už se jen všichni umyli a šlo se spát, protože bylo dost hodin. Sobotu jsme zahájili krátkým výběhem a protažením. Snídaně byla formou švédských stolů to znamená, že každý si dal na co měl chuť. Celé dopoledne jsme strávili venku a zahráli si plno her ať už to byly kámen, nůžky, hoňka nebo běhací hra s papírky, bylo toho opravdu dost a všichni se už těšili na oběd. Měli jsme uzenou polévku a boloňské špagety. Následoval odpolední klid, aby si děti mohly pouklízet a nečerpat novou energii. V 15h. jsme se všichni vydali směr Martiňák, počasí nám přálo a tak jsme to všichni zvládli i s pár kopci. Ušli jsme 11km. Vyšlo nám to tak, že jsme se vrátili rovnou na večeři na kterou jsme měli kuřecí řízek s bramborovou kaší. Po večeři se děti šly umýt a v pyžamkách jsme měli sraz v jídelně, kde jsme se podívali na pohádku Zootropolis. Nedělní ráno jsme se opět před snídaní trochu rozhýbali, zahráli si běhací hru a protáhli jsme se. Dali jsme si snídani a bylo na čase si začít balit věci. Když vše bylo hotovo mohli jsme se vydat na trénink. Po rozběhání a rozcvičení jsme si pořádně zasoutěžili v družstvech a poté ještě ve dvojicích při hře zvířata. Po obědě děti dostaly malou odměnu za to, jak celý víkend s přehledem zvládly.

 

A my trenéři se budeme těšit na další víkendy!!!

Fotky budou co nejdříve v galerii.

9.10. 2018

Jen přípomínám abyste přihlásili své děti na  naše závody, ktere budou 9.10. místo tréninku!!!

Přihlášku svého dítěte proveďte zde na webu do soboty 6. října.

Marťa