Aktuality tréninkové skupiny Rodiče + děti III. - děti ročník 2014

Trénink 29.5.

Dobrý den,

dnes trénink probíhá normálně na stadionu, pršet by nemělo. Pokud by začalo, půjdeme do tělocvičny nebo do tunelu pod tribunu :-)

Marťa

Trénink středa 22.5.

Dnešní trénink bude suplovat Lucka Červenková. Vzhledem k deštivému počasí se trénink koná v tělocvičně na Městském stadioně v tradičním čase 17:00 - 18:00 hod.
Sraz je u vrátnice chvíli před 17:00 hod.

Trénink 15.5.

Dobrý den,

vzhledem k zítřejši předpovědi počasí, jsem se rozhodla, že půjdeme trénovat do tělocvičny na stadioně. Budeme tam ještě s jednou skupinou, ale zase lepší než trénink rušit. Sraz si tedy dáme v 16:55 u vrátnice a pak společně půjdeme do tělocvičny.

Pro opozdilce - do tělocvičny půjdete po asfaltové cestě, která vede mezi stadiony (vlevo rozcvičovák, vpravo hlavní stadion) jakmile dojdete nakonec, dáte se doprava a tam jsou skleněné dveře od tělocvičny :-)))

Marťa

Info

Dobrý den,

přicházím s informacemi na další týdny. Jak jsme se bavili, tak 1.5. trénink nebude z důvodu státního svátku a taky toho, že jedu s dětmi na závody. Kdo máte zájem můžete děti na závody přihlásit také - vše je v hlavní aktualitách.

8.5. je sice taky státní svátek, ale trénink pro dobrovolníky nechávám, takže jako vždy od 17-18h. :-)

 

Marťa

Trénink 24.4. v Bělském lese!

Dobrý den,

jak už jsem zmiňovala příští týden tzn. 24.4. bude trénink opět v Bělském lese z důvodu konání fotbalu na stadioně. Sraz si dáme v 17h u pilinového okruhu. 

 

Marťa

Trénink 10.4.

Dobrý den,

dnes trénink probíhá normálně!!! Pořádně se oblečte a dle domluvy jej třeba zkrátíme na 45minut :-) 

Marťa

Trénink v Běláku!

Dobrý den,

dnes bude probíhat trénink na pilinovém okruhu v Bělském lese (za konečnou zastávkou tramvaje č.11). Sraz v 17h u pilinového okruhu. Omlouvám se za změnu, vedení mi opomenulo říct, že je dnes na stadioně fotbal.

Marťa

Konečně ven!

Dobrý den,

jelikož už se nám začíná hezky oteplovat, rozhodla jsem se, že od středy 3.4. budeme trénovat venku. Na čase tréninku se nic nemění, takže od 17-18h. Co se týče převlékání, šatny dostupné nejsou, takže doporučuji chodit už ve sportovním nebo se můžete převléct na záchodech. Pokud bude někdy nepříznivé počasí, vždy píšu na stránky cca do 14h., že se trénink ruší nebo nějakou jinou alternativu. 

Tak ve středu na rozcvičovacím stadionu v 17h.!

Budu se těšit

Marťa

Jarní čtyřboj

V úterý 26. 3. se bude konat Jarní čtyřboj v , který je určen pro všechny naše atlety. Děti budou závodit jak už je zmíněno v názvu ve čtyřech disciplínách a to v běhu na 60m, skoku do dálky, hodu medicinbalem a v běhu na 200m. Doufám, že se všichni na závodech potkáme :-)

Děti můžete přihlásit zde na stránkách do soboty 23. 3. 2019

 

Marťa

Není trénink!

Dobrý den,

dnes ruším trénink ze zdravotních důvodů.

 

Marťa