Aktuality tréninkové skupiny Chrise Stankuše - děti ročník 2008

Změna

Dobrý večer,

Chris Stankuš je tento týden mimo Ostravu a skoro bez signálu, proto Vám posílám pár informací ohledně tohoto týdne.
Úterý 11.6 - trénink zrušen, bohužel jsme nesehnali žádný záskok
Čtvrtek 13.6 - trénink povedu já, a bude trvat, tak jak jste zvyklí 15:30-17:00
Děkujeme za pochopení.
Adéla 

Změna místa tréninku!!!

Dobrý večer, zítřejší trénink bude v Bělském lese,kvůli zápasu Baniku. S dětmi si dám sraz v 15:30 na konečné tramavaje číšlo 11 . Zástávka se jmenuje Zábřeh!! Ať děti nejedou na druhou stranu.  pěkný večer přeji, Christian Stankuš.

Suplování tréninků

Dobrý den,

v době nepřítomnosti trenéra Chrise (25.4. - 2.5.) ho na tréninku zastoupí Joha Prudká. Tréninky budou probíhat od 15:30 do 16:30. 

Zítra (25.4.) je stadion uzavřený z důvodu fotbalového zápasu - trénink proběhne v Bělském lese. Sraz na konečné zastávce tramvaje číslo 11.

Díky za pochopení,

Joha :)

Velikonoční prázdniny!!!

Dobrý den , během velikonočních prázdnin, trénink ve čtvrtek 18.4.2019 nebude. Hodně děti jede pryč... takže si děti můžou odpočinout a přijdou v úterý 23.4.2019 v 15:30.

Pěkný den přeji Christian Stankuš 

Tréninky Venku!!!

Dobrý den, Od 9.4.2019 budou tréninky venku.Počasí se už umoudřilo.Tréninky budou na vedlejším stadioně od 15:30 do 17:00. Pěkný den přeji Christin Stankuš

Atletický víkend 8.-10.3. 2019

Dobrý den,

upozorňuji, že termín odevzdání přihlášek a přijetí platby na Atletický víkend je do zítřka 28. 2.

- kdo by měl ještě zájem, máme poslední volné místo tak šup šup! (veškeré info ohledně víkendu máte v emailu)

 

Marťa

Jarní PRÁZDNINY !!!

Dobrý den,

 

Během jarních prázdnin nebudou tréninky. Jenom ať nedojde k nějakému omylu tak jarní prázdniny jsou v týdnu od 4.2.2019-10.2.2019. Tudíž se děti mohou těšit na trénink v úterý 12.2.2019 v 15:30.

Pěkny prázdniny přeji Christian Stankuš. 

Tělocvična

Dobrý den,

V úterý 23.10 proběhne první trénink v tělocvičně. Sraz si dáme u vrátnice v 15:25 a trénink budu trvat pouze hodinku, což znamená 15:30-16:30.

Hezký den 

Christian 

Atletický víkend 5.-7. 10. 2018

Víkend je již minulostí a tak bych vám tady chtěla shrnout co jsme všechno stihli. V pátek jsme si dali večeři byly to kuřecí kousky s rýží a jakmile nám slehlo šli jsme ještě všichni potrénovat do tělocvičny. Čekal na děti kruhový trénink, který všichni zvládli skvěle. Pak už se jen všichni umyli a šlo se spát, protože bylo dost hodin. Sobotu jsme zahájili krátkým výběhem a protažením. Snídaně byla formou švédských stolů to znamená, že každý si dal na co měl chuť. Celé dopoledne jsme strávili venku a zahráli si plno her ať už to byly kámen, nůžky, hoňka nebo běhací hra s papírky, bylo toho opravdu dost a všichni se už těšili na oběd. Měli jsme uzenou polévku a boloňské špagety. Následoval odpolední klid, aby si děti mohly pouklízet a nečerpat novou energii. V 15h. jsme se všichni vydali směr Martiňák, počasí nám přálo a tak jsme to všichni zvládli i s pár kopci. Ušli jsme 11km. Vyšlo nám to tak, že jsme se vrátili rovnou na večeři na kterou jsme měli kuřecí řízek s bramborovou kaší. Po večeři se děti šly umýt a v pyžamkách jsme měli sraz v jídelně, kde jsme se podívali na pohádku Zootropolis. Nedělní ráno jsme se opět před snídaní trochu rozhýbali, zahráli si běhací hru a protáhli jsme se. Dali jsme si snídani a bylo na čase si začít balit věci. Když vše bylo hotovo mohli jsme se vydat na trénink. Po rozběhání a rozcvičení jsme si pořádně zasoutěžili v družstvech a poté ještě ve dvojicích při hře zvířata. Po obědě děti dostaly malou odměnu za to, jak celý víkend s přehledem zvládly.

 

A my trenéři se budeme těšit na další víkendy!!!

Fotky budou co nejdříve v galerii.

!!!PODZIMNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ alias SKVĚLÝ SPORTOVNÍ VÍKEND S KAMARÁDY!!!

Vážení rodiče, milé děti,

máme tady pro Vás radostnou zprávu. Začátek školního roku už probíhá a podzimní soustředění je tady!

Jedná se o sportovní víkend nabitý programem, zábavou, kolektivních her a skvělých trenérů.

KDY?                    5.-7.10.2018

KDE?                    Hotel Cherry, Nad Přehradou 470, Horní Bečva 756 57

DOPRAVA?          někteří již znáte z minula, doprava je vlastní, nejlépe          domluva mezi rodiči, aby nemuseli jezdit všichni

CENA?                 1 200 Kč

 

Přihlášky dostanete na tréninku. Kapacita je omezena tak šup, šup!!!

!!!Těšíme se na Vás!!!