Aktuality tréninkové skupiny Vendy Fojtů I. - děti ročník 2010

Trénink 25.4.

Dobrý den,

 

bohužel nám zavřeli stadion a tak bude středeční trénink přesunut do Belského lesa. Děti se alespoň přesunou do krásného zeleného prostředí. 

Sraz bude na pilinovém oválu u altánku. Bude Vás tam očekávat pan trenér Mirek. 

V případě dotazů pište :) 

M+V 

Náhrada za tréninky

 

Drazí rodičové,

 

Náhrada za ušlé tréninky v tydnu 26.2. - 2.3. se budou nahrazovat v týdnu prázdnin. Aby nás bylo dost, rozhodlajsem se, že uděláme společný trénink rodiče+děti. Pro Vás to znamená oblíkněte si tenisky a pojďte si zacvičit s námi. 

 

Na tréninku se na Vás budeme s Mirkem těšit :) 

Zrušení tréninku

Dobrý den, 

 
bohužel Vám musím oznámit smutnou novinu. V týdnu 26.2. -2.3. bude tělocvična na stadioně uzavřena z důvodu probíhající rekonstrukce tribuny. 
Dle všeho zatím nemáme kam přesunout trénink. Atletická hala je uplně plná a naše přítomnost by byla značně nebezpečná. Stačilo by, aby jedno dítě nedávalo pozor a už by mohlo dojít jakémukoliv zranění. " Velcí atleti" se kolem sebe nekoukají. (viz venkovní tréninky na stadionu)
 
Z největší pravděpodobností budou tréninky nahrazeny v týdnu jarních prázdnin. 
 
Hezký den přeje
trenérka Vendy :) 

Začátek nového školního roku

Protože nový školní rok nám klepe na dveře, je potřeba Vás informovat o nových začátcích. 

První trénink se uskuteční již 6. září v 16:00 a bude informativní. Povíme si co je potřeba, mile ráda odpovím na vaše dotazy a samozdřejmě se seznámíte se mnou a i s mým novým kolegou Mirkem. Sraz bude na Městském stadionu ve Vítkovicích u vrátnice. Vyzvednu si Vás, projdeme se po celém areálu, ukažeme si kde budeme trénovat. Pokud vše stihneme dětem pripravíme kratší trénink, proto je nutná sportovní obuv a oblečení a samozdřejmě i pitíčko. 

 

Připravte si tedy dotazy a už se na Vás všechny moc těšíme!

Vendy + Mirek