Aktuality tréninkové skupiny Vendy Fojtů II. - děti ročník 2010

Změna tréninku 9.5.2019

Dobrý den,

 
dne 9.5.2019 tedy PŘÍŠTÍ ČTVRTEK bude škola zavřena. Abychom nepřišli o další hodinu tréninku, tak jej přesuneme do Bělského lesa na pilinový ovál. To bohužel jen za HEZKÉHO POČASÍ. Zatím to vypadá na deštivý den. Pokud se bude trénink rušit, dám Vám předem vědět emailem. 
 
Čas tréninku bude stejný jako jste zvyklí. Změny nastanou pouze v případě, pokud bude nízká účast. Na tuto hodinu srdečně zvu i  rodiče. :) PROTO PROSÍM O ODPOVĚĎ JESTLI SE TRÉNINKU ZÚČASTNÍTE. 
 
Pilinový ovál máte vyznačen na mapce, kterou přikládám. Tramvajová zastávka je končená tramvaje č. 11. Restaurace se jmenuje Starobělská koliba.
 K parkování můžete využít parkovací plochu naproti kino Luny. Počítejte z docházkovou vzdáleností cca 15-20 minut. 
 
V případě dotazu piště.
Hezký den
Vendy :) 
 
image (1).png

Velikonoční prázdniny

Dobrý den,

 
vzhledem k tomu, že od  čtvrtku 18.- 22.4. probíhají Velikonoční prázdniny, naše tréninky se ruší. 
 
Přeji Vám i Vašim rodinkám příjemné prožití svátků, užívejte si rodinné pohody a nezapomínejte si společně i zasportovat. 
 
Vendy :) 

Trénink bude zase venku

Drazí rodiče, 

venku se nám již udělalo tepleji, a tak Vás chci upozornit, že v blízké době půjdeme ven. Prosím, připravte na to i své děti. Raději přibalte mikinu a tepláčky. Pokud nebudou vybaveny všechny děti, zůstáváme vevnitř.

Mějte se krásně 

Vendy  

Změna v tréninku

Dobrý den,
Dne  28.2. bude trénink zrušen. Bohužel jsem mimo Českou republiku a nepovedlo se mi najít vhodného kandidáta na supl. S dětmi odpočívejte a uvidíme se společně na dalším tréninku.
Více infa na emailu. 
 
Mějte se krásně
Vendy :) 

Důležité informace

Dobrý den,

 
Hned na úvod mám pro Vás špatné zprávy. Pan trenér Tomáš nám odjel do Portugalska studovat. Náhradu, za tak skvělého pana trenéra jen tak neseženeme, ale snažíme se.
 
Bohužel já, jsem dostala rozvrh,  který mi neumožní se zúčastnit úterního tréninku ( končím 18:30, pokud by někdo chtěl mohu zaslat kopii rozvrhu). 
Z tohoto důvodu jsem  Vám našla náhradu paní trenérku Lucku a Barču. Příští úterý budu s nimi na tréninku přítomna, vše jim ukážu, řádně Vás představím, a tak prosím aby jste hned neprchali. Je to řešení pouze do konce semestru a to jen pro úterní tréninky. Ve čtvrtek budu já.  :) 
Koncept tréninků zůstane stejný, vše co budou na hodinách dělat budu vědět. 
 
Další info 
Na webu máte přehled letních akcí 
Soustředění - pobytový tábor - odkaz zde 
Příměstské tábory - odkaz zde
 
obsazenost, a vedoucí příměstských a pobytových táborů - odkaz zde 
 
V případě dotazu, pište!!!
Vendy  ( už bohužel bez Toma :( ) 

Prázdniny

Dobrý den,

 
v týdnu od 4. Února mají děti prázdniny. Pro nás to znamená, že také odpočíváme a tréninky nejsou. 
 
Vendy a Tom 

Polední trénink v tomto roce

Dobrý den,

Po úvaze s panem trenérem jsme se rozhodli udělat poslední trénink v tomto kalendářním roce právě tento týden v úterý 18.12.2018. Chceme, aby si děti během prázdnin pořádně odpočali, načerpali síly, a především si užili i volného času.

Znovu začneme trénovat 8.1.2019.

Dětem i Vám, bych ráda poděkovala za minulý rok plný skvělých, nezapomenutelných momentů, které jsme s Vámi zažívali. Děti trénovaly opravdu vytrvale, tvrdě a zaslouží si určitě velkou pochvalu. Přejeme jim proto krásné Vánoce, plné pohody, míru, klidu a samozřejmě hromady dárečků. Ráda bych připomněla, že Vánoce nejsou jen o dárcích, ale o lásce k rodině a blízkým, a tak bychom na to neměli zapomínat. Do Nového Roku vše nejlepší, zdraví lásky a hromady sportovních výkonů.

 

To vše přeje Vendy a Tom 😊

Mikulášský trénink

Dobrý den,

 

Vánoční čas je tady a s ním přichází i Mikuláš. Proto jsem se rozhodla udělat speciální trénink. Ten se bude konat ve čtvrtek 6.12.2018 a můžete přijít jako čertíci nebo andílci. 

těšíme se na Vás 

Vendy a Tom :) 

POZOR!

Dobrý den,

 

Bohužel v úterý 27.11.2018 bude trénink zrušen z důvodu nepřítomnosti mě i pana trenéra Toma. Sejdeme se zase společně ve čtvrtek.

Mějte se krásně 

Vendy a Tom 

Další týden za námi

Občas si říkám, že největší děti na tréninku, jsme právě my dva s panem trenérem Tomem. Ono nejde dělat trénink seriózně pořád. Zaprvé – by to nebavilo děti a zadruhé – by to nebavilo nás. Ačkoliv celý průběh tréninku mám vždy vymyšlený dopředu, občas se mi stane a osvítí mě těsně před tréninkem nápad, za který všichni trpíme. Teda, my ani tak netrpíme.. nás to totiž baví.

Na úterý jsem měla vymyšlený zcela úplně jiný program. Měli jsme házet s medíkama a pak mě to napadlo. Co kdybychom dali kruháč. Osobně, já kruháče zbožňuju!!! Jedná se o souhrn několika cviků, které se cvičí za sebou v pravidelných intervalech co půl minuty. Tyto cviky jsou rozmístěny do kruhu a postupně se každý dostane na všechna stanoviště. Je to makačka, pokud nepodvádíte. A my rozhodně nepodvádíme. Takže jsme se rozběhali, rozcvičili a šli do toho. I já jsem šla, Tom nám hlídal čas (půl minuty klid půl minuty cvik) a jeli jsme. Děti byly červené a pokud nás Tom dobře hlídal, tak jsme to nikdo neflákal. A jak to vím? Ptala jsem se ve čtvrtek děti, zda je něco bolí. Nechci se chválit, ale nejméně polovina řekla, že jo. A to je moje výhra.😊

Ve čtvrtek jsme se proběhli. Nejen, že musíme mít svaly, ale také musíme mít naběháno. Kdo z Vás nezná člunkový běh, je rád. Kdo ho zná je rád, když ho nemusí běhat. Toto cvičení zvyšuje celkovou výdrž člověka. Ten, kdo běží se postupně musí dotýkat kloboučku rozmístěných na celé délce tělocvičny. A aby to nebylo tak jednoduché, pokaždé se musí vrátit zpět na své stanoviště. V praxi to tedy vypadá že vyběhnete, běžíte k prvnímu kloboučku a pak zase zpátky na start, k druhému kloboučku a pak zase na start a tak dále.

Nebojte se, nejedeme jenom tvrdý trénink a žádná hra. Děti, no upřímně, spíše my s Tomem jsme si oblíbili vybíjenou. Hrajeme ji nejenom s malými míči, ale právě z těmi velkými. Za vybití jsou tři dřepy a věřte nebo ne.. když jsem počítala kolik dřepů udělám za jednu hru byla jsem někde kolem stovky. Občas, je to velmi náročné.

 

No a my teď o víkendu čerpáme síly, abychom se mohli vrhnout na další zábavu, trénink a dřinu, která nás neskutečně s Vašimi dětmi baví.

Hezký den

Vendy a Tom