Aktuality tréninkové skupiny Vendy Fojtů II. - děti ročník 2010

Informace k tréninkům

Krásný den,

 

Na tréninku jsem slíbila, že Vám zde sepíši důležité informace, které jsem povídala na prvním tréninku. 

- Sledujte webovky! Jsou zde informace nejen k tréninkům, ale i k závodům. :) 

- Sraz bude vždy v parčíku (s prolézačkami) před vstupem do budovy. Prosím Vás o shovívavost, kdybych náhodou dorazila o chvíli později. 

- Pokud budeme venku, můžete sedět venku na lavičkách a pozorovat trénink. V zimních měsících Vás do tělocvičny nepustím, avšak můžete počkat v šatně. 

- Děti se snažim zbytečně "nesekýrovat". Celý den sedí ve škole, kde musí poslouchat, sedět a nejlépe aby nezlobily. Na tréninku si můžeme dovolit trošku rošťáren. :) Velké zlobení = adekvázní trest (dřepy, běh ..) 

- V případě dotazů, připomínek nebo stížností pište, volejte! Jsem vděčná za každou připomínku. I ty Nám pomáhají zlepšovat naši práci. 

- Prosím, aby děti měli adekvátní oblečení k počasí. Pokud nebude pršet a bude slušně (cca nad 10 stupňů) budeme venku. Mikyny se dají sundat. 

Snad jsem obsáhla vše. Doufám, že si společně s dětmi tréninky užijeme. 

Hezký den 

Vendy a Tom

 

23.08.2018 - První trénink a info

Dobrý den,

prázdniny jsou za námi, a tak je načase znovu obléci sportovní oblečení a začít pravidelně trénovat. Letos budou tréninky probíhat na ZŠ Provaznická ( přesná adresa -  Provaznická 831/64, 700 30 Ostrava-jih-Hrabůvka) . Máme zde k dispozici venkovní areál, kde nalezneme atletický ovál, trávník i doskočiště. V zimních měsících budeme v místní tělocvičně. Ta je plně vybavená, a tak je více než vhodná pro naše účely.

První trénink proběhne 11.9. 2018 od 17:45 - bude částečně informativní, takže si připravte dotazy. Ve zbývající hodince s dětmi zahrajeme hry a seznámíme se. Letos s námi začíná nový pan trenér Tomáš. Všechny informace ohledně tréninků budou od letošního roku pouze na stránkách. Před začátkem roku Vám na e-mail zašlu formuláře, které je nutno, aby jste donesli vyplněné na první trénink.

Drobné Info pro začátek:
Sraz bude vždy před vchodem, který se nalézá až u plotu s místním fotbalovým hřištěm. Zde projdete brankou do areálu a po levé straně budete mít bíle dveře do chodby k šatnám. Tady Vás poprosím, aby jste děti předávali a zase vyzvedávali. Máme k dispozici šatnu, kde se budou děti moci převléknout. Předpokládám, že bude plně využívána až v chladnějších měsících. Prosím rodiče, aby nevodili děti rovnou na hřiště. Za teplého počasí nemám nic proti tomu, aby se rodiče dívali na trénink z laviček a čekali tak, na své ratolesti. Jen vás prosím, aby jste nijak nenarušovali hodinu pokřikováním. Děti jsou na tréninku, a tak se snaží vše naučit. Pokud po nich budete pokřikovat ( samozřejmě v dobrém úmyslu) může je to zbytečně rozhodit. V období, kdy budeme v tělocvičně, Vám nechám otevřenou šatnu, aby jste mohli v teple počkat na konec tréninku. Do tělocvičny rodiče pouštím jen pokud se chtějí podívat na první trénink. Tělocvična není zrovna největší a děti by mohla vaše přítomnost nepříjemně ovlivnit. Bude lepší, když si i Vy užijete trošku klidu. :)
Na trénink choďte prosím v čas, nejlépe s rezervou abychom mohli začínat přesně.
S sebou na trénink dětem nabalte vhodné oblečení, dostatek pití a vhodnou pevnou obuv. Ven budeme chodit co možná nejdéle a tak pokud nebude pršet a mrznout můžeme jít ven. Prosím rodiče, aby na to mysleli.

V případě jakýchkoliv dotazů pište a volejte.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
604 637 319

Už se na Vás a Vaše děti moc těšíme.
Vendy a Tom