Aktuality tréninkové skupiny Vendy Fojtů I. - děti ročník 2011/2012

Změna ve vedení tréninku

Dobrý den,

 
bohužel, mám pro Vás jednu špatnou a jednu dobrou zprávu. Začneme tou špatnou..
 
V současné době mi chybí poslední semestr na vysoké škole. Do letošního roku to vždy šlo "nějak" udělat, abych mohla být vždy v čas na tréninzích.Bohužel, letos se stala velmi nepříjemná věc s přehozením rozvrhu a já končím v úterý 17:30 ve škole (která má fakultu u Globusu). To znamená, že opravdu není v mých silách se včas dostavit na trénink. 
Byl nalezen náhradní trenér, který se rád ujme úterních tréninků společně s Lukášem. Děti budou mít tedy dva moc šikovné trenéry. :) Což je vlastně část dobrých zpráv. Další část je ta, že tento stav bude trvat MAXIMÁLNĚ do listopadu. V průběhu se může stát, že se objevím na tréninzích, ale to pouze v případě, že by hodina odpadla, nebo bychom skončili výjimečně dříve. 
Čtvrteční tréninky zůstanou beze změny!
 
Předem Vám děkuji za pochopení a kousek shovívavosti. Pokud by nastal jakýkoliv problém, nebojte mi psát a volat. 
 
Hezký den
Vendy  

Zrušení tréninku

Dobrý den,

 

vzhledem k absenci obou trenérů bude trénink v úterý 17. Září a ve čtvrtek 19. Září zrušen. 

Hezký den

V+L 

První trénink 2019/2020

Dobrý den, milí rodiče,

První trénink proběhne 10.9.2019 na ZŠ Provaznická. Ráda bych se sešla s Vámi všemi (včetně rodičů) a probrala veškeré dotazy. Chci vám ukázat v jakých prostorech bude trénink probíhat a jaké podmínky nám škola nabízí, abychom se vyhli případným pozdějším nejasnostem. Ráda bych, aby jste poznali ke komu Vaše děti budou chodit. :) Poté bych se ráda seznámila s Vašimi dětmi a ukázala jim nějaké hry, které obvykle hrajeme. Předpokládám, že první trénink nebude trvat celou hodinu. Ve čtvrtek pak začneme pořádně trénovat. Dejte dětem pohodlné, vhodné sportovní oblečení, pití a vhodnou, pevnou obuv. 
 
Tréninky povedu já ze svým kolegou Lukášem. Pokud by byla nutná změna trenéra, vše se dozvíte. Já pevně doufám, že nebude potřeba a vše pošlape jak má. 
Tréninky budou za hezkého počasí probíhat venku - uvidíte sami, venkovní hřiště je uzpůsobeno k tréninku. Za škaredého počasí budeme v tělocvičně. 
 
Ráda bych upozornila rodiče ohledně parkování. Není možno vjíždět ke škole a parkovat zde. Mám zkušenost, že místo objíždí PČR  a nechává vozidla odtahovat ( na mapce znázorněno červenou barvou). Parkujte tedy v blízkém okolí ( znázorněno žlutou barvou). 
 
 
Na první trénink prosím doneste vyplněnou papírovou přihlášku a GDPR, které naleznete na našich stránkách v sekci ke stažení. 
 
Buďte tedy prosím v úterý 10.9. 5 minut před začátkem tréninku před vchodem do školy. ( na mapce červený puntík s piktogramem dětí). 
 
Těším se na Vás.
Vendy :) 
 
Attachments:
Download this file (provaznicka.png)provaznicka.png2812 kB