Letní atletický kemp je za námi

V termínu 12.-18.7.2020 jsme pro děti uspořádali Letní atletický kemp. Strávili jsme společně týden plný her, soutěží, pohybu a dobrodružství v Beskydech na Morávce. Kempu se zúčastnilo 44 dětí a 5 trenérů. Děti byly rozděleny do čtyř družstev, které vylosoval počítač :o). Mezi sebou tak soutěžily týmy: Rychlí atleti, Marťani, Zátopci a Okurky, kdy celý týden všechny děti bojovaly o body do soutěže o cenné kovy.

Pro děti byl připraven nabitý program a kromě atletických tréninků, které jsme měli dopoledne nechyběl ani táborák, stezka odvahy, nebo výšlap na chatu Kotař (795 m n.m.). Odpoledne a večer pak byly vyhrazeny na hry a soutěže.
Podle reakcí dětí věříme, že si tento prázdninový týden užily tak, jako my a budou mít na co vzpomínat.

Celkové pořadí bylo následující:
1. OKURKY
2. ZÁTOPCI
3. RYCHLÍ ATLETI
4. MARŤANI

Všechny děti dostaly díky podpory společnosti Levram tech s.r.o. originální památeční tričko a medaile do týmové soutěže, za což ještě jednou velmi děkujeme!

Současně bychom chtěli poděkovat Tomášovi a Markovi ze švihej.cz za to, že nám přijeli nejen ukázat, jak se má skákat přes švihadlo, ale současně nám pro děti dovezli také švihadla, která můžeme s dětmi používat při tréninku.

Říká se, že fotka vydá za tisíc slov a proto jsme pro vás nafotili přes 800 fotografií, které mapují celý týden. Fotky naleznete ve fotogalerii TADY.

Děkujeme za vaši důvěru, že jste si pro část prázdnin vybrali právě nás a dětem za to, že nám svou bezprostředností a optimismem zpříjemnily týden na horách.


Vytisknout